Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

October 2015 archive

Przydarzył ci się nieprzyjemny upadek i nie jesteś w stanie powrócić do zdrowia? Odwiedź ortopedę, może nadeszła pora na rehabilitację?

rehabilitacja
Napisał: MartialArtsNomad.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Człowiek nie umie odpowiednio funkcjonować bez optymalnej funkcjonalności ruchowej, może wprowadzać to w jego codzienność wielkie ograniczenia, okazuje się podłożem dyskomfortu oraz utrudnień na wielu płaszczyznach. Częstą przyczyną utraty sprawności narządu ruchu staje się upadek lub odmienny uraz, nierzadko całkiem błahy, niemniej wywierający ogromny wpływ na zdrowie i możliwość poruszania się. W wypadku podobnych dolegliwości warto starać się o najlepszą pomoc.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-30 11:46:35
Tagi: dolegliwości, masaże, opieka

Połącz sportowe elementy ubioru z eleganckim strojem i zaskocz wszystkich ciekawą stylizacją

adidas
Osoby, które interesują się modą z pewnością zaobserwowały, że w ostatnich latach popularny stały się ubrania sportowe nie tylko na siłowniach. Projektanci tworzą coraz wygodniejsze stroje, które łączą sportowy komfort z codziennym ubiorem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:46:35

Piłki puma to świetna inwestycja

puma
Napisał: PUMA
Na podstawie: treningbiegacza.pl
Kiedy nabywamy jakąś piłkę, to liczymy się z tym, że będziemy ją narażać na oddziaływanie dużych sił, w czasie jej kopania czy odbijania. Dlatego pragniemy posiadać gwarancję, że piłka którą nabędziemy będzie robiona z wysokiej jakości przedmiotów, przez które będzie w stanie rzeczywiście dużo wytrzymać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:32:35

Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji - które wybierać i gdzie kupować?

terapia rehabilitacyjna
Napisał: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, że każdy dziś może ćwiczyć, musimy mieć odrobinę chęci. Jednak w rzeczywistości więcej osób poszukuje wymówek niż zabiera się za robienie czegoś pożytecznego. A wystarczy, by każdy miał czas na kwadrans szybkiego spaceru, każdego dnia. To faktycznie niewiele, ale i tego ludzie nie chcą robić, bo chłodno, bo, po co, a później są zdziwieni, że ich ciało jest za mało elastyczne i że dostają zadyszki po wejściu na trzecie piętro.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-27 14:23:33
Tagi: treningi, ćwiczenia, wypadki

Elementy ważne dla każdego kulturysty

siłownia
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
W jaki sposób odnaleźć najlepszą siłownię? Nade wszystko trzeba mieć na względzie, iż takie miejsce musi zawierać w sobie atrakcyjną cenę z właściwą lokalizacją. Dlatego też na odszukanie takiego miejsca opłaca się poświęcić nieco czasu. W ten sposób, aby potem nie ubolewać po zakupie karty członkowskiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-22 10:03:32
Tagi: suplementy, sprzęt, dietetyk, karnet

Nadchodzi zima, czas na konkurencje zimowe. Jak porządnie przygotować na mróz siebie i własny sprzęt.

Snowboard
Napisał: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zima to trudny czas dla wielu "letnich" zawodników. Do lamusa trzeba dać motocykl, biegacze muszą nabyć o wiele cieplejsze stroje, a windsurferzy okupują telewizory i przeglądają wspomnienia z lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 11:22:31
Tagi: śnieg, sprzęt, deska

Jeśli planujemy nadzwyczaj ślicznie prezentować się przysporzą nam się efektywne ćwiczenia na brzuch

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Napisał: Hammerin Man
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie nie zdumiewa fakt, że jeszcze bardziej tego typu miejsca, jak choćby siłownia i miejsca ostrego treningu są coraz to w wyższym stopniu zapełnione ludźmi. Niewątpliwie trwa bowiem hołd ciała i ludzie pożądają po prostu wyglądać jeszcze porządniej niż do tej pory.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 10:15:35
Tagi: zdrowie, figura, sylwetka, postawa, społeczeństwo

Tenis dla każdego. Jak dobrze zacząć by się nie zniechęcić?

Tenis
Napisał: superscheeli
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozpoczął się nowy rok szkolny. Po ustabilizowaniu się planu w szkole, sporo rodziców szuka atrakcyjnych zajęć dodatkowych dla swoich dzieci. Najczęściej wybierają spośród zajęć z języków obcych, sztuk walki, zajęć muzycznych i sportów. Spośród wszystkich sportów bardzo często wybierane są: piłka nożna, jazda konna, tenis. Kiedy decydujemy się uczęszczać na zajęcia z tenisa dla dzieci i młodzieży, ważne jest, żeby instruktor dostosowywał swoje lekcje do poziomu kursantów i by od całkowitego początku trenować na dobrym sprzęcie i w dopasowanym obuwiu. Jak je wybrać?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-20 16:10:33
Tagi: taniec, piłka, jazda konna, sklep, rakieta, piłeczka

Dostępne online militaria

Nóż
Napisał: Reg Natarajan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różnorodne dodatki militarne możemy obecnie znaleźć w jeszcze większej liczbie sklepów. Producenci odczuli wzrastające zainteresowanie klientów różnymi pasami wojskowymi i innymi akcesoriami, które wykonywane są z zachowaniem wszelkich aktualnych standardów. Sklepy myśliwskie funkcjonują w internecie oraz na miejscu, choć klienci zgodnie przyznają, że zakupy sieciowe sprawiają im większą przyjemność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 13:35:28
Tagi: Internet, koszulka, marka, klient, firma, lornetka, online

Jak zrobić sylwetkę kulturysty? Czy sterydy anaboliczne mogą nam w tym pomóc?

ćwiczenia
Napisał: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masa mięśniowa to faktycznie najbardziej wartościowy atut kulturysty. Podczas, kiedy wyrazistość czy symetria są też niezwykle ważnymi zagadnieniami, to bez masy mięśniowej jednakowoż takie walory nie będą miały znaczenia. Dobrym przykładem będzie na pewno pokaz kulturystyczny. Jeżeli każdy z zawodników ma podobny poziom symetrii, to jednakże najbardziej okazały ten, co jest lepiej zbudowany, taki zawodnik wygra rywalizację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-02 13:19:25
Tagi: kulturystyka, sterydy, glikogen

Pora na rozbudowanie masy mięśniowej. Co ma wpływ motywację kulturystów?

filmy motywacyjne
Napisał: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które systematycznie uprawiają sporty, bez wątpienia mają świadomość, jak ogromne znaczenie ma odpowiednia motywacja i systematyczne ćwiczenia. Choć samo zainteresowanie sportem świadczy o naszym wielkim zaangażowaniu, powinniśmy zastanowić się co jeszcze jest w stanie wpłynąć na efektywność ćwiczeń. Biorąc pod uwagę efekty, jakie osiągają sportowcy, niewątpliwie należy brać przykład z kulturystów, którzy cechują się intensywną aktywnością fizyczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 14:45:31
Tagi: program, mięśnie, kulturystyka