Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

October 2015 archive

Przydarzył ci się nieprzyjemny upadek i nie jesteś w stanie powrócić do zdrowia? Odwiedź ortopedę, może nadeszła pora na rehabilitację?

rehabilitacja
Napisał: MartialArtsNomad.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Człowiek nie umie odpowiednio funkcjonować bez optymalnej funkcjonalności ruchowej, może wprowadzać to w jego codzienność wielkie ograniczenia, okazuje się podłożem dyskomfortu oraz utrudnień na wielu płaszczyznach. Częstą przyczyną utraty sprawności narządu ruchu staje się upadek lub odmienny uraz, nierzadko całkiem błahy, niemniej wywierający ogromny wpływ na zdrowie i możliwość poruszania się. W wypadku podobnych dolegliwości warto starać się o najlepszą pomoc.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-30 11:46:35
Tagi: dolegliwości, masaże, opieka

Połącz sportowe elementy ubioru z eleganckim strojem i zaskocz wszystkich ciekawą stylizacją

adidas
Osoby, które zainteresowane są modą na pewno zauważyły, iż w ostatnich latach coraz bardziej popularny stały się ubrania sportowe nie tylko na siłowniach. Projektanci tworzą coraz ciekawsze stroje, które łączą sportowy komfort z codziennym ubiorem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:46:35

Piłki puma to świetna inwestycja

puma
Napisał: PUMA
Na podstawie: treningbiegacza.pl
Gdy kupujemy jakąś piłkę, to mamy świadomość, że będziemy ją wystawiać na oddziaływanie wielkich sił, podczas jej kopania czy odbijania. Dlatego pragniemy mieć pewność, że piłka którą kupimy będzie wykonana z najlepszych przedmiotów, przez które będzie w stanie wręcz sporo wytrzymać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:32:35

Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji - które wybierać i gdzie kupować?

terapia rehabilitacyjna
Napisał: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest taka, że wszyscy dziś mogą ćwiczyć, wystarczy odrobina chęci. Jednak w rzeczywistości więcej osób poszukuje wymówek zamiast zabrać się za zrobienie czegoś sensownego. A wystarczy, żeby każdy znalazł czas na kwadrans szybkiego spaceru, każdego dnia. To naprawdę niewiele, ale i tego ludzie nie chcą robić, bo zimno, bo, po co, a później są zdziwieni, że ich ciało jest tak mało elastyczne i że mają zadyszkę przy wchodzeniu na trzecie piętro.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-27 14:23:33
Tagi: treningi, ćwiczenia, wypadki

Elementy ważne dla każdego kulturysty

siłownia
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak odnaleźć właściwą siłownię? Nade wszystko należy mieć na względzie, że takie miejsce musi łączyć w sobie atrakcyjną cenę z właściwą lokalizacją. Toteż na znalezienie takiego miejsca warto poświęcić nieco czasu. Tak, by potem nie żałować po zakupie karnetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-22 10:03:32
Tagi: sprzęt, suplementy, dietetyk, karnet

Nadchodzi zima, czas na konkurencje zimowe. Jak porządnie przygotować na mróz siebie i własny sprzęt.

Snowboard
Napisał: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zima to trudny czas dla wielu "letnich" zawodników. Do lamusa trzeba dać motocykl, biegacze muszą nabyć o wiele cieplejsze stroje, a windsurferzy okupują telewizory i przeglądają wspomnienia z lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 11:22:31
Tagi: śnieg, sprzęt, deska

Jeśli planujemy nadzwyczaj ślicznie prezentować się przysporzą nam się efektywne ćwiczenia na brzuch

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Napisał: Hammerin Man
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie nie zdumiewa fakt, że jeszcze bardziej tego typu miejsca, jak choćby siłownia i miejsca ostrego treningu są coraz to w wyższym stopniu zapełnione ludźmi. Niewątpliwie trwa bowiem hołd ciała i ludzie pożądają po prostu wyglądać jeszcze porządniej niż do tej pory.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 10:15:35
Tagi: zdrowie, figura, sylwetka, postawa, społeczeństwo

Tenis dla każdego. Jak dobrze zacząć by się nie zniechęcić?

Tenis
Napisał: superscheeli
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zaczął się sezon szkolny. Po otrzymaniu ostatecznej wersji planu lekcji, wielu dorosłych poszukuje atrakcyjnych zajęć dodatkowych dla swoich pociech. Często wybierają spośród lekcji języków obcych, sztuk walki, zajęć w szkole muzycznej i zajęć sportowych. Wśród dyscyplin sportowych dość często są to: piłka nożna, jazda konna, tenis. Gdy jesteśmy zdecydowani uczęszczać na zajęcia z tenisa dla dzieci i młodzieży, ważne jest, żeby instruktor dostosowywał swoje lekcje do poziomu podopiecznych i żeby od samego początku grać na dobrym sprzęcie i w dobrym obuwiu. Jak je wybrać?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-20 16:10:33
Tagi: taniec, piłka, jazda konna, sklep, rakieta, piłeczka

Dostępne online militaria

Nóż
Napisał: Reg Natarajan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różnorodne dodatki militarne możemy obecnie znaleźć w jeszcze większej liczbie sklepów. Producenci odczuli wzrastające zainteresowanie klientów różnymi pasami wojskowymi i innymi akcesoriami, które wykonywane są z zachowaniem wszelkich aktualnych standardów. Sklepy myśliwskie funkcjonują w internecie oraz na miejscu, choć klienci zgodnie przyznają, że zakupy sieciowe sprawiają im większą przyjemność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 13:35:28
Tagi: Internet, koszulka, marka, klient, firma, lornetka, online

Jak zrobić sylwetkę kulturysty? Czy sterydy anaboliczne mogą nam w tym pomóc?

ćwiczenia
Napisał: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masa mięśniowa to zdecydowanie najbardziej wartościowy atut kulturysty. W czasie, gdy wyrazistość czy symetria są też bardzo ważnymi kwestiami, to bez masy mięśniowej jednakowoż takie walory nie będą zbyt znaczące. Właściwym przykładem może być pokaz kulturystyczny. Jeśli każdy z zawodników ma dość identyczny poziom symetrii, to jednakże najbardziej okazały ten, co jest bardziej odpowiednio zbudowany, taki zawodnik wygra rywalizację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-02 13:19:25
Tagi: kulturystyka, sterydy, glikogen

Pora na rozbudowanie masy mięśniowej. Co ma wpływ motywację kulturystów?

filmy motywacyjne
Napisał: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy z zamiłowania uprawiają sporty, zapewne mają na uwadze, jak ogromne znaczenie ma właściwa motywacja i systematyczne ćwiczenia. Chociaż samo zainteresowanie dyscyplinami sportowymi świadczy o naszym ogromnym zaangażowaniu, powinniśmy zastanowić się co jeszcze może wpłynąć na efektywność ćwiczeń. Sądząc po rezultatach, jakie osiągają sportowcy, niewątpliwie warto brać przykład z kulturystów, jacy wyróżniają się wielką aktywnością fizyczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 14:45:31
Tagi: mięśnie, kulturystyka, program