Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

October 2015 archive

Przydarzył ci się nieprzyjemny upadek i nie jesteś w stanie powrócić do zdrowia? Odwiedź ortopedę, może nadeszła pora na rehabilitację?

rehabilitacja
Napisał: MartialArtsNomad.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Człowiek nie jest w stanie odpowiednio funkcjonować bez optymalnej funkcjonalności ruchowej, wprowadza to w jego codzienność ogromne ograniczenia, okazuje się przyczyną dyskomfortu i komplikacji na wielu płaszczyznach. Częstą przyczyną utraty sprawności narządu ruchu staje się upadek lub inny uraz, zazwyczaj całkiem błahy, a jednak wywierający wielki wpływ na samopoczucie i szansę poruszania się. W wypadku podobnych komplikacji należy postarać się o odpowiednią pomoc.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-30 11:46:35
Tagi: dolegliwości, masaże, opieka

Połącz sportowe elementy ubioru z eleganckim strojem i zaskocz wszystkich ciekawą stylizacją

adidas
Osoby, które zainteresowane są modą na pewno zauważyły, iż w ostatnich latach coraz bardziej popularny stały się ubrania sportowe nie tylko na siłowniach. Projektanci tworzą coraz ciekawsze stroje, które łączą sportowy komfort z codziennym ubiorem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:46:35

Piłki puma to świetna inwestycja

puma
Napisał: PUMA
Na podstawie: treningbiegacza.pl
Gdy kupujemy jakąś piłkę, to mamy świadomość, że będziemy ją wystawiać na oddziaływanie wielkich sił, podczas jej kopania czy odbijania. Dlatego pragniemy mieć pewność, że piłka którą kupimy będzie wykonana z najlepszych przedmiotów, przez które będzie w stanie wręcz sporo wytrzymać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:32:35

Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji - które wybierać i gdzie kupować?

terapia rehabilitacyjna
Napisał: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest taka, że każdy dziś może ćwiczyć, musimy mieć odrobinę chęci. Jednak tak naprawdę dużo więcej ludzi poszukuje wymówek niż zabiera się za zrobienie czegoś pożytecznego. A wystarczyłoby, by każdy miał czas na kwadrans szybkiego spaceru, każdego dnia. To naprawdę mało, ale i tego ludzie nie robią, bo zimno, bo, po co, a później się dziwią, że ich ciało jest tak mało elastyczne i że mają zadyszkę po wejściu na drugie piętro.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-27 14:23:33
Tagi: ćwiczenia, treningi, wypadki

Elementy ważne dla każdego kulturysty

siłownia
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak odnaleźć właściwą siłownię? Nade wszystko należy mieć na względzie, że takie miejsce musi łączyć w sobie atrakcyjną cenę z właściwą lokalizacją. Toteż na znalezienie takiego miejsca warto poświęcić nieco czasu. Tak, by potem nie żałować po zakupie karnetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-22 10:03:32
Tagi: sprzęt, suplementy, dietetyk, karnet

Nadchodzi zima, czas na konkurencje zimowe. Jak porządnie przygotować na mróz siebie i własny sprzęt.

Snowboard
Napisał: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zima to trudny czas dla wielu "letnich" zawodników. Do lamusa trzeba dać motocykl, biegacze muszą nabyć o wiele cieplejsze stroje, a windsurferzy okupują telewizory i przeglądają wspomnienia z lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 11:22:31
Tagi: śnieg, sprzęt, deska

Jeśli planujemy nadzwyczaj ślicznie prezentować się przysporzą nam się efektywne ćwiczenia na brzuch

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Napisał: Hammerin Man
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę nie dziwi fakt, że coraz to w wyższym stopniu tego typu miejsca, jak choćby siłownia i miejsca intensywnego treningu są coraz bardziej zapełnione ludźmi. Niewątpliwie trwa bowiem podziw ciała i ludzie chcą po prostu wyglądać jeszcze lepiej niż do chwili obecnej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 10:15:35
Tagi: sylwetka, figura, zdrowie, postawa, społeczeństwo

Tenis dla każdego. Jak dobrze zacząć by się nie zniechęcić?

Tenis
Napisał: superscheeli
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozpoczął się nowy rok szkolny. Po ustabilizowaniu się planu w szkole, wielu rodziców zaczyna szukać atrakcyjnych zajęć dodatkowych dla swoich pociech. Często wybierają spośród lekcji języków obcych, sztuk walki, zajęć muzycznych i zajęć sportowych. Wśród sportów stosunkowo często wybierane są: piłka nożna, jazda konna, tenis. Gdy decydujemy się zapisać na zajęcia z tenisa dla dzieci i młodzieży, istotne jest, aby instruktor dostosował się do poziomu graczy oraz by od całkowitego początku grać na sprawdzonym sprzęcie i w dobrym obuwiu. Jak wybrać bez wtopy?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-20 16:10:33
Tagi: taniec, piłka, jazda konna, sklep, rakieta, piłeczka

Dostępne online militaria

Nóż
Napisał: Reg Natarajan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różnorodne akcesoria militarne możemy dzisiaj odnaleźć w sporej liczbie sklepów. Producenci wyczuli wzrastające zainteresowanie klientów rozmaitymi pasami wojskowymi i podobnymi akcesoriami, które wykonywane są z zachowaniem wszystkich obowiązujących standardów. Sklepy myśliwskie działają w przestrzeni internetowej i na miejscu, lecz klienci zgodnie przyznają, że zakupy internetowe sprawiają im sporą przyjemność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 13:35:28
Tagi: firma, Internet, koszulka, marka, klient, lornetka, online

Jak zrobić sylwetkę kulturysty? Czy sterydy anaboliczne mogą nam w tym pomóc?

ćwiczenia
Napisał: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masa mięśniowa to faktycznie najbardziej wartościowy atut kulturysty. W czasie, kiedy wyrazistość czy symetria są też niezwykle istotnymi sprawami, to bez masy mięśniowej jednak takie walory nie będą miały znaczenia. Odpowiednim przykładem będzie na pewno pokaz kulturystyczny. Jak każdy z zawodników ma dość zbliżony poziom symetrii, to jednak najbardziej okazały ten, co jest bardziej odpowiednio zbudowany, taki zawodnik ma szansę wygrać rywalizację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-02 13:19:25
Tagi: kulturystyka, sterydy, glikogen

Pora na rozbudowanie masy mięśniowej. Co ma wpływ motywację kulturystów?

filmy motywacyjne
Napisał: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy z zamiłowania uprawiają sporty, zapewne mają na uwadze, jak ogromne znaczenie ma właściwa motywacja i systematyczne ćwiczenia. Chociaż samo zainteresowanie dyscyplinami sportowymi świadczy o naszym ogromnym zaangażowaniu, powinniśmy zastanowić się co jeszcze może wpłynąć na efektywność ćwiczeń. Sądząc po rezultatach, jakie osiągają sportowcy, niewątpliwie warto brać przykład z kulturystów, jacy wyróżniają się wielką aktywnością fizyczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 14:45:31
Tagi: mięśnie, kulturystyka, program