Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

October 2015 archive

Przydarzył ci się nieprzyjemny upadek i nie jesteś w stanie powrócić do zdrowia? Odwiedź ortopedę, może nadeszła pora na rehabilitację?

rehabilitacja
Napisał: MartialArtsNomad.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Człowiek nie umie odpowiednio funkcjonować bez należytej sprawności ruchowej, wprowadza to w jego życie poważne ograniczenia, okazuje się podłożem dyskomfortu i komplikacji na licznych płaszczyznach. Często spotykaną przyczyną utraty sprawności narządu ruchu staje się wypadek albo inny uraz, nierzadko całkiem błahy, niemniej mający wielki wpływ na samopoczucie i szansę poruszania się. W przypadku podobnych komplikacji należy postarać się o odpowiednią pomoc.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-30 11:46:35
Tagi: dolegliwości, masaże, opieka

Połącz sportowe elementy ubioru z eleganckim strojem i zaskocz wszystkich ciekawą stylizacją

adidas
Osoby, które interesują się modą z pewnością zauważyły, iż ostatnio coraz bardziej popularny stały się ubrania sportowe nie tylko na siłowni. Projektanci tworzą coraz wygodniejsze stroje, które łączą sportową wygodę z codziennym ubiorem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:46:35

Piłki puma to świetna inwestycja

puma
Napisał: PUMA
Na podstawie: treningbiegacza.pl
Jeśli zakupujemy jakąś piłkę, to liczymy się z tym, że będziemy ją wystawiać na oddziaływanie dużych sił, w czasie jej kopania czy odbijania. Przez to chcemy mieć pewność, że piłka którą zakupimy będzie wykonana z najlepszych przedmiotów, dzięki którym będzie w stanie wręcz dużo wytrzymać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:32:35

Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji - które wybierać i gdzie kupować?

terapia rehabilitacyjna
Napisał: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest taka, że wszyscy dziś mogą ćwiczyć, musimy mieć odrobinę chęci. Ale w rzeczywistości więcej osób szuka wymówek niż zabiera się za zrobienie czegoś pożytecznego. A wystarczyłoby, by każdy miał czas na kwadrans szybkiego spaceru, codziennie. To faktycznie niewiele, ale i tego ludzie nie chcą robić, bo chłodno, bo, po co, a później się dziwią, że ich ciało jest za mało elastyczne i że mają zadyszkę po wejściu na trzecie piętro.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-27 14:23:33
Tagi: ćwiczenia, treningi, wypadki

Elementy ważne dla każdego kulturysty

siłownia
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
W jaki sposób wynaleźć dobrą siłownię? Nade wszystko powinno się mieć na uwadze, że tego typu miejsce powinien zawierać w sobie dobrą cenę z właściwą lokalizacją. Z tej przyczyny na odnalezienie takiego miejsca warto poświęcić trochę czasu. W ten sposób, aby później nie ubolewać po zakupie karnetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-22 10:03:32
Tagi: sprzęt, suplementy, dietetyk, karnet

Nadchodzi zima, czas na konkurencje zimowe. Jak porządnie przygotować na mróz siebie i własny sprzęt.

Snowboard
Napisał: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Okres od grudnia do lutego to ciężki okres dla dużej liczby "letnich" zawodników. W kąt musimy odłożyć motocykl, biegacze zmuszeni są zainwestować w o wiele cieplejsze ubrania, a windsurferzy okupują monitory i przypominają sobie wspomnienia z lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 11:22:31
Tagi: śnieg, sprzęt, deska

Jeśli planujemy nadzwyczaj ślicznie prezentować się przysporzą nam się efektywne ćwiczenia na brzuch

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Napisał: Hammerin Man
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie nie zdumiewa fakt, że jeszcze bardziej tego typu miejsca, jak choćby siłownia i miejsca ostrego treningu są coraz to w wyższym stopniu zapełnione ludźmi. Niewątpliwie trwa bowiem hołd ciała i ludzie pożądają po prostu wyglądać jeszcze porządniej niż do tej pory.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 10:15:35
Tagi: sylwetka, figura, zdrowie, postawa, społeczeństwo

Tenis dla każdego. Jak dobrze zacząć by się nie zniechęcić?

Tenis
Napisał: superscheeli
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zaczął się sezon szkolny. Po otrzymaniu ostatecznej wersji planu lekcji, wielu dorosłych zaczyna szukać ciekawych zajęć popołudniowych dla swoich pociech. Najczęściej wybierają spośród zajęć z języków obcych, sztuk walki, zajęć w szkole muzycznej i sportów. Wśród sportów bardzo często wybierane są: piłka nożna, taniec, tenis. Kiedy jesteśmy zdecydowani posyłać dziecko na zajęcia z tenisa dla dzieci i młodzieży, istotne jest, aby instruktor dostosowywał swoje lekcje do poziomu graczy i aby od samego początku grać na dobrym sprzęcie i w dopasowanym obuwiu. Jak wybrać bez wtopy?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-20 16:10:33
Tagi: taniec, piłka, jazda konna, sklep, rakieta, piłeczka

Dostępne online militaria

Nóż
Napisał: Reg Natarajan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najróżniejsze akcesoria militarne możemy dziś odnaleźć w sporej liczbie sklepów. Producenci wyczuli efektywnie rosnące zaciekawienie klientów różnymi pasami wojskowymi i innymi akcesoriami, które wykonywane są z zachowaniem wszelkich obowiązujących standardów. Sklepy myśliwskie działają w przestrzeni internetowej i na miejscu, chociaż klienci zgodnie przyznają, że zakupy sieciowe sprawiają im sporą przyjemność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 13:35:28
Tagi: firma, Internet, koszulka, marka, klient, lornetka, online

Jak zrobić sylwetkę kulturysty? Czy sterydy anaboliczne mogą nam w tym pomóc?

ćwiczenia
Napisał: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masa mięśniowa to zdecydowanie najbardziej wartościowy atut kulturysty. W czasie, gdy wyrazistość czy symetria są także niezwykle ważnymi sprawami, to bez masy mięśniowej jednakowoż tego rodzaju walory nie będą zbyt znaczące. Odpowiednim przykładem będzie na pewno pokaz kulturystyczny. Jak każdy z zawodników ma podobny poziom symetrii, to jednak najbardziej okazały ten, co jest bardziej odpowiednio zbudowany, taki zawodnik wygra rywalizację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-02 13:19:25
Tagi: kulturystyka, sterydy, glikogen

Pora na rozbudowanie masy mięśniowej. Co ma wpływ motywację kulturystów?

filmy motywacyjne
Napisał: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy z zamiłowania uprawiają sporty, bez wątpienia mają świadomość, jak ogromne znaczenie ma odpowiednia motywacja oraz systematyczne ćwiczenia. Chociaż samo zainteresowanie dyscyplinami sportowymi świadczy o naszym wielkim zaangażowaniu, powinniśmy pomyśleć co jeszcze może wpłynąć na skuteczność ćwiczeń. Sądząc po rezultatach, które osiągają sportowcy, bez wątpienia warto wziąć przykład z kulturystów, jacy wyróżniają się ogromną aktywnością fizyczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 14:45:31
Tagi: mięśnie, kulturystyka, program