Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

October 2015 archive

Przydarzył ci się nieprzyjemny upadek i nie jesteś w stanie powrócić do zdrowia? Odwiedź ortopedę, może nadeszła pora na rehabilitację?

rehabilitacja
Napisał: MartialArtsNomad.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Człowiek nie umie odpowiednio funkcjonować bez należytej sprawności ruchowej, wprowadza to w jego życie poważne ograniczenia, okazuje się podłożem dyskomfortu i komplikacji na licznych płaszczyznach. Często spotykaną przyczyną utraty sprawności narządu ruchu staje się wypadek albo inny uraz, nierzadko całkiem błahy, niemniej mający wielki wpływ na samopoczucie i szansę poruszania się. W przypadku podobnych komplikacji należy postarać się o odpowiednią pomoc.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-30 11:46:35
Tagi: dolegliwości, masaże, opieka

Połącz sportowe elementy ubioru z eleganckim strojem i zaskocz wszystkich ciekawą stylizacją

adidas
Osoby, które interesują się modą z pewnością zaobserwowały, że w ostatnich latach popularny stały się ubrania sportowe nie tylko na siłowniach. Projektanci tworzą coraz wygodniejsze stroje, które łączą sportowy komfort z codziennym ubiorem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:46:35

Piłki puma to świetna inwestycja

puma
Napisał: PUMA
Na podstawie: treningbiegacza.pl
Jeśli zakupujemy jakąś piłkę, to liczymy się z tym, że będziemy ją wystawiać na oddziaływanie dużych sił, w czasie jej kopania czy odbijania. Przez to chcemy mieć pewność, że piłka którą zakupimy będzie wykonana z najlepszych przedmiotów, dzięki którym będzie w stanie wręcz dużo wytrzymać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:32:35

Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji - które wybierać i gdzie kupować?

terapia rehabilitacyjna
Napisał: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, że każdy dziś może ćwiczyć, musimy mieć odrobinę chęci. Jednak w rzeczywistości więcej osób poszukuje wymówek niż zabiera się za robienie czegoś pożytecznego. A wystarczy, by każdy miał czas na kwadrans szybkiego spaceru, każdego dnia. To faktycznie niewiele, ale i tego ludzie nie chcą robić, bo chłodno, bo, po co, a później są zdziwieni, że ich ciało jest za mało elastyczne i że dostają zadyszki po wejściu na trzecie piętro.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-27 14:23:33
Tagi: treningi, ćwiczenia, wypadki

Elementy ważne dla każdego kulturysty

siłownia
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
W jaki sposób odnaleźć najlepszą siłownię? Nade wszystko trzeba mieć na względzie, iż takie miejsce musi zawierać w sobie atrakcyjną cenę z właściwą lokalizacją. Dlatego też na odszukanie takiego miejsca opłaca się poświęcić nieco czasu. W ten sposób, aby potem nie ubolewać po zakupie karty członkowskiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-22 10:03:32
Tagi: suplementy, sprzęt, dietetyk, karnet

Nadchodzi zima, czas na konkurencje zimowe. Jak porządnie przygotować na mróz siebie i własny sprzęt.

Snowboard
Napisał: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zima to trudny czas dla wielu "letnich" zawodników. Do lamusa trzeba dać motocykl, biegacze muszą nabyć o wiele cieplejsze stroje, a windsurferzy okupują telewizory i przeglądają wspomnienia z lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 11:22:31
Tagi: śnieg, sprzęt, deska

Jeśli planujemy nadzwyczaj ślicznie prezentować się przysporzą nam się efektywne ćwiczenia na brzuch

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Napisał: Hammerin Man
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie nie zdumiewa fakt, że jeszcze bardziej tego typu miejsca, jak choćby siłownia i miejsca ostrego treningu są coraz to w wyższym stopniu zapełnione ludźmi. Niewątpliwie trwa bowiem hołd ciała i ludzie pożądają po prostu wyglądać jeszcze porządniej niż do tej pory.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 10:15:35
Tagi: zdrowie, figura, sylwetka, postawa, społeczeństwo

Tenis dla każdego. Jak dobrze zacząć by się nie zniechęcić?

Tenis
Napisał: superscheeli
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozpoczął się nowy rok szkolny. Po ustabilizowaniu się planu w szkole, sporo rodziców szuka atrakcyjnych zajęć dodatkowych dla swoich dzieci. Najczęściej wybierają spośród zajęć z języków obcych, sztuk walki, zajęć muzycznych i sportów. Spośród wszystkich sportów bardzo często wybierane są: piłka nożna, jazda konna, tenis. Kiedy decydujemy się uczęszczać na zajęcia z tenisa dla dzieci i młodzieży, ważne jest, żeby instruktor dostosowywał swoje lekcje do poziomu kursantów i by od całkowitego początku trenować na dobrym sprzęcie i w dopasowanym obuwiu. Jak je wybrać?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-20 16:10:33
Tagi: taniec, piłka, jazda konna, sklep, rakieta, piłeczka

Dostępne online militaria

Nóż
Napisał: Reg Natarajan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różnorodne dodatki militarne możemy obecnie znaleźć w jeszcze większej liczbie sklepów. Producenci odczuli wzrastające zainteresowanie klientów różnymi pasami wojskowymi i innymi akcesoriami, które wykonywane są z zachowaniem wszelkich aktualnych standardów. Sklepy myśliwskie funkcjonują w internecie oraz na miejscu, choć klienci zgodnie przyznają, że zakupy sieciowe sprawiają im większą przyjemność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 13:35:28
Tagi: Internet, koszulka, marka, klient, firma, lornetka, online

Jak zrobić sylwetkę kulturysty? Czy sterydy anaboliczne mogą nam w tym pomóc?

ćwiczenia
Napisał: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masa mięśniowa to z pewnością najbardziej wartościowy atut kulturysty. W czasie, jak wyrazistość czy symetria są także bardzo istotnymi kwestiami, to bez masy mięśniowej jednak tego typu walory nie będą zbyt znaczące. Właściwym przykładem będzie na pewno pokaz kulturystyczny. Jeżeli każdy z zawodników ma dość zbliżony poziom symetrii, to jednak na czoło wybija się ten, co jest lepiej zbudowany, taki zawodnik ma szansę wygrać rywalizację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-02 13:19:25
Tagi: kulturystyka, sterydy, glikogen

Pora na rozbudowanie masy mięśniowej. Co ma wpływ motywację kulturystów?

filmy motywacyjne
Napisał: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które systematycznie uprawiają sporty, bez wątpienia mają świadomość, jak ogromne znaczenie ma odpowiednia motywacja i systematyczne ćwiczenia. Choć samo zainteresowanie sportem świadczy o naszym wielkim zaangażowaniu, powinniśmy zastanowić się co jeszcze jest w stanie wpłynąć na efektywność ćwiczeń. Biorąc pod uwagę efekty, jakie osiągają sportowcy, niewątpliwie należy brać przykład z kulturystów, którzy cechują się intensywną aktywnością fizyczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 14:45:31
Tagi: program, mięśnie, kulturystyka