Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

October 2015 archive

Przydarzył ci się nieprzyjemny upadek i nie jesteś w stanie powrócić do zdrowia? Odwiedź ortopedę, może nadeszła pora na rehabilitację?

rehabilitacja
Napisał: MartialArtsNomad.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Człowiek nie umie odpowiednio funkcjonować bez należytej sprawności ruchowej, wprowadza to w jego życie poważne ograniczenia, okazuje się podłożem dyskomfortu i komplikacji na licznych płaszczyznach. Często spotykaną przyczyną utraty sprawności narządu ruchu staje się wypadek albo inny uraz, nierzadko całkiem błahy, niemniej mający wielki wpływ na samopoczucie i szansę poruszania się. W przypadku podobnych komplikacji należy postarać się o odpowiednią pomoc.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-30 11:46:35
Tagi: dolegliwości, masaże, opieka

Połącz sportowe elementy ubioru z eleganckim strojem i zaskocz wszystkich ciekawą stylizacją

adidas
Osoby, które zainteresowane są modą z pewnością zaobserwowały, że w ostatnich latach coraz bardziej popularny stał się styl sportowy nie tylko na siłowni. Projektanci wymyślają coraz ciekawsze stroje, które łączą sportowy komfort z ubiorem na co dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:46:35

Piłki puma to świetna inwestycja

puma
Napisał: PUMA
Na podstawie: treningbiegacza.pl
Jeśli zakupujemy jakąś piłkę, to liczymy się z tym, że będziemy ją wystawiać na oddziaływanie dużych sił, w czasie jej kopania czy odbijania. Przez to chcemy mieć pewność, że piłka którą zakupimy będzie wykonana z najlepszych przedmiotów, dzięki którym będzie w stanie wręcz dużo wytrzymać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:32:35

Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji - które wybierać i gdzie kupować?

terapia rehabilitacyjna
Napisał: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest taka, że każdy dziś może ćwiczyć, musimy znaleźć trochę chęci. Ale w rzeczywistości dużo więcej ludzi szuka wymówek zamiast zabrać się za zrobienie czegoś pożytecznego. A wystarczyłoby, by każdy miał czas na kwadrans szybkiego spaceru, każdego dnia. To faktycznie mało, ale i tego ludzie nie robią, bo chłodno, bo, po co, a później się dziwią, że ich ciało jest tak mało elastyczne i że dostają zadyszki przy wchodzeniu na drugie piętro.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-27 14:23:33
Tagi: treningi, ćwiczenia, wypadki

Elementy ważne dla każdego kulturysty

siłownia
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakim sposobem odnaleźć właściwą siłownię? Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, iż takie miejsce musi łączyć w sobie dobrą cenę z właściwą lokalizacją. Z tej przyczyny na odnalezienie tego typu miejsca opłaca się przekazać nieco czasu. Tak, by później nie ubolewać po zakupie karnetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-22 10:03:32
Tagi: suplementy, sprzęt, dietetyk, karnet

Nadchodzi zima, czas na konkurencje zimowe. Jak porządnie przygotować na mróz siebie i własny sprzęt.

Snowboard
Napisał: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Okres od grudnia do lutego to ciężki okres dla dużej liczby "letnich" zawodników. W kąt musimy odłożyć motocykl, biegacze zmuszeni są zainwestować w o wiele cieplejsze ubrania, a windsurferzy okupują monitory i przypominają sobie wspomnienia z lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 11:22:31
Tagi: śnieg, sprzęt, deska

Jeśli planujemy nadzwyczaj ślicznie prezentować się przysporzą nam się efektywne ćwiczenia na brzuch

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Napisał: Hammerin Man
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie nie zdumiewa fakt, że jeszcze bardziej tego typu miejsca, jak choćby siłownia i miejsca ostrego treningu są coraz to w wyższym stopniu zapełnione ludźmi. Niewątpliwie trwa bowiem hołd ciała i ludzie pożądają po prostu wyglądać jeszcze porządniej niż do tej pory.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 10:15:35
Tagi: zdrowie, figura, sylwetka, postawa, społeczeństwo

Tenis dla każdego. Jak dobrze zacząć by się nie zniechęcić?

Tenis
Napisał: superscheeli
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozpoczął się nowy rok szkolny. Po otrzymaniu ostatecznej wersji planu w szkole, sporo rodziców poszukuje ciekawych zajęć dodatkowych dla swoich dzieci. Zwykle wybierają spośród zajęć z języków obcych, sztuk walki, zajęć w szkole muzycznej i sportów. Spośród wszystkich dyscyplin sportowych bardzo często wybierane są: piłka nożna, jazda konna, tenis. Gdy jesteśmy zdecydowani zapisać na zajęcia z tenisa dla dzieci i młodzieży, istotne jest, żeby trener dostosował się do poziomu kursantów oraz aby od całkowitego początku grać na sprawdzonym sprzęcie i w dopasowanym obuwiu. Jak kupić dobry model?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-20 16:10:33
Tagi: taniec, piłka, jazda konna, sklep, rakieta, piłeczka

Dostępne online militaria

Nóż
Napisał: Reg Natarajan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różnorodne akcesoria militarne można obecnie wyszukać w znacznej liczbie sklepów. Producenci spostrzegli skutecznie rosnące zainteresowanie klientów różnymi pasami wojskowymi oraz podobnymi akcesoriami, jakie wykonywane są z zachowaniem wszelkich aktualnych standardów. Sklepy myśliwskie działają online i na miejscu, ale klienci razem przyznają, że zakupy internetowe sprawiają im większą przyjemność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 13:35:28
Tagi: Internet, koszulka, marka, klient, firma, lornetka, online

Jak zrobić sylwetkę kulturysty? Czy sterydy anaboliczne mogą nam w tym pomóc?

ćwiczenia
Napisał: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masa mięśniowa to zdecydowanie najbardziej wartościowy atut kulturysty. Podczas, jak wyrazistość czy symetria są również niezwykle ważnymi kwestiami, to bez masy mięśniowej jednak tego rodzaju walory nie będą miały znaczenia. Odpowiednim przykładem będzie na pewno pokaz kulturystyczny. Jak każdy z zawodników ma dość identyczny poziom symetrii, to jednak najbardziej okazały ten, co jest bardziej odpowiednio zbudowany, taki zawodnik ma szansę wygrać rywalizację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-02 13:19:25
Tagi: kulturystyka, sterydy, glikogen

Pora na rozbudowanie masy mięśniowej. Co ma wpływ motywację kulturystów?

filmy motywacyjne
Napisał: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy z zamiłowania uprawiają sporty, bez wątpienia mają świadomość, jak ogromne znaczenie ma odpowiednia motywacja oraz systematyczne ćwiczenia. Chociaż samo zainteresowanie dyscyplinami sportowymi świadczy o naszym wielkim zaangażowaniu, powinniśmy pomyśleć co jeszcze może wpłynąć na skuteczność ćwiczeń. Sądząc po rezultatach, które osiągają sportowcy, bez wątpienia warto wziąć przykład z kulturystów, jacy wyróżniają się ogromną aktywnością fizyczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 14:45:31
Tagi: program, mięśnie, kulturystyka