Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Jak zrobić sylwetkę kulturysty? Czy sterydy anaboliczne mogą nam w tym pomóc?

Masa mięśniowa to z pewnością najbardziej wartościowy atut kulturysty. Podczas, jak wyrazistość czy symetria są również bardzo istotnymi zagadnieniami, to bez masy mięśniowej jednakże tego typu walory nie będą miały znaczenia. Dobrym przykładem będzie na pewno pokaz kulturystyczny. Jeżeli każdy z zawodników ma dość identyczny poziom symetrii, to jednak na czoło wybija się ten, co jest bardziej odpowiednio zbudowany, taki zawodnik wygra rywalizację.
Ćwiczenia na dbam-o-siebie.pl
Na podstawie: http://dbam-o-siebie.pl/
Pamiętać należy, by osiągnąć te wszystkie elementy, tak więc by masa była odpowiednia, powinniśmy trenować według najlepszych zaleceń. Każda z sesji powinna trwać maksimum sześćdziesiąt minut. Po upływie tego czasu poziom stworzonej masy i spalony tłuszcz wraz z hormonami są zrzucane. Także glikogen w twoim systemie, jaki jest paliwem będzie odpowiednio zużywany. Każde z różnych ćwiczeń powinno odbywać się w częściach od 6 do 15 powtórek. Jest bardzo dużo powodów, aby właśnie tak działać.

Pierwszym i najbardziej istotne jest to, że jednocześnie obszar w którym wzrasta hormon na zewnątrz jest zwiększany. Jak wiadomo jest to niezwykle istotne, ponieważ hormon robi dokładnie to co oczekujemy, czyli powiększa się mięsień, zaś tłuszcz jest zredukowany. Bardzo ważne w kulturystyce są również sterydy anaboliczne cykle. Okres przyjmowania sterydów nazywamy cyklem, gdyż przyjmuje się odpowiednie preparaty przykładowo w cyklu 12-tygodniowym. Dosyć często w cyklach spotkać można również więcej niż jedną z substancji. Jest to po prostu połączenie co najmniej dwóch
siłownia
Napisał: iStock.com
Na podstawie: iStock.com
różnych sterydów anabolicznych w cyklu. W większości sytuacji ma to na celu zdobycie max. działania anabolicznego w trakcie cyklu.
Dosyć często używane w cyklu są inne lekarstwa, nie sterydy, ma to na celu ograniczyć ewentualne skutki uboczne, takiego rodzaju inhibitor aromatozy. Decyzja żeby je włączyć do cyklu musi zostać podejmowana samodzielnie, bo każdy odmiennie reaguje na różnorodne substancje. Przykładowe cykle nie są podzielone na zwiększające masę lub rzeźbiące. Efekt, który można uzyskać w znacznej mierze jest zależny od stosowanej diety oraz wielu pozostałych czynników. Możliwe jest uzyskanie w miarę suchej masy mięśniowej, bez retencji, także na środkach, jakie są klasyfikowane jako dosyć znacznie aromatyzujące.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-02 13:19:25
Tagi: kulturystyka, sterydy, glikogen