Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Nadchodzi zima, czas na konkurencje zimowe. Jak porządnie przygotować na mróz siebie i własny sprzęt.

Okres od grudnia do lutego to wymagający czas dla wielu "letnich" sportowców. W kąt musimy odłożyć rower, biegacze muszą zainwestować w o wiele cieplejsze ubrania, a windsurferzy przesiadają się na monitory i przypominają sobie wspomnienia z cieplejszych dni.
Snowboard
Napisał: Eelke
Na podstawie: http://www.flickr.com
Część z nich nie pomyśli, iż bardzo dobrą alternatywą dla letniej deski do surfingu, może być deska na stok. Konkretnie słabą decyzją jest pozwolić naszym muskułom wypoczywać i obniżać swoją moc przez wiele tygodni. Szczególnie, że mróz może wielu wpędzić w depresyjny nastrój. Pośród firm dla których priorytetem jest snowboard Burton jest jedną z najciekawszych. W każdej sytuacji, gdy zwraca się uwagę na obecne trendy na stoku, wśród jeżdżących na deskach to właśnie Burton oznacza styl. I to na kilku płaszczyznach. Zarówno jeśli chodzi tylko o samą deskę, jak i pojedyncze fragmenty takie jak wiązania snowboardowe lub buty. Do zimy powinniśmy dostosować nie tylko siebie, ale także swój sprzęt. Deskę powinniśmy nasmarować i wypełnić uważnie wgłębienia. Dodatkowo przydadzą się konkretne spodnie snowboardowe i nieprzemakalna kurtka. Podstawowymi elementami, jakie trzeba nabyć w każdym sklepie sportowym jest kask i gogle. Na kask należy zwrócić głównie czujność i wydać odrobinę więcej majątku. Nawet googlując w sieci frazę "snowboard Burton" otrzymamy listę z kompletnym uposażeniem. Może to nie jest najtrafniejszy sposób do zakupu, gdyż lepiej by było wpierw sprzęt zobaczyć na własne oczy, ale to jakiś początek. Pojawią się tak spodnie snowboardowe, jak i inne części. Ubrania różnią się jedynie rozmiarem oraz kolorem, ale z pozostałymi nie jest tak prosto.
Przykładowo wiązania snowboardowe lepiej dołożyć już pod okiem fachowca. A pomoc znaleźć łatwo, gdyż praktycznie każdy sklep sportowy ma w swoim asortymencie tego typu usługi. Kwoty są bardzo zbliżone, a przygotowana deska i strój dają większą pewność siebie na trasie oraz bardzo zwiększają bezpieczeństwo. A to główne sprawy (zaraz obok pogody), by wyjazd na śnieg był ekstremalnie pozytywny.
Z tego powodu dopiero przygotowanie się w stu procentach da nam opcję, by korzystać ze wszystkich uciech śniegu. I najlepiej jest włożyć pieniądze w markowy towar, a na snowboard Burton ma być świetnym wyborem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-21 11:22:31
Tagi: śnieg, sprzęt, deska