Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Połącz sportowe elementy ubioru z eleganckim strojem i zaskocz wszystkich ciekawą stylizacją

Osoby, które interesują się modą na pewno zaobserwowały, że w ostatnich latach popularny stał się styl sportowy nie tylko na siłowniach. Projektanci wymyślają coraz ciekawsze stroje, które łączą sportowy komfort z codziennym ubiorem.
adidas
Napisał: Sascha Erni, .rb
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najbardziej popularnym połączeniem mody sportowej z elegancką są na przykład jeansy z elegancką bluzką. Parę lat temu taki strój byłby wyjątkowo negatywnie odbierany przykładowo w biurze. W obecnych czasach mężczyźni chętnie ubierają jeansy do pracy zamiast spodni garniturowych. Gwarantuje to bardzo nowoczesny wygląd a także jest bardziej komfortowo. Doskonałym przykładem mogą być również legginsy, które na początkowo jako ubiór do ćwiczeń (sprzęt do ćwiczeń) przekształciły się w absolutny krzyk mody. Dzisiaj możemy je stosować w dowolnej stylizacji jednocześnie tej klasycznej jak również sportowej. Często możemy spotkać także połączenie spodni dresowych przykładowo z butami na wysokim obcasie. Warto jednak bardzo uważnie dobierać części ubioru, by nie przesadzić.
Gdy mówimy o komforcie nie można zapomnieć o obuwiu. Obecnie możemy spotkać obuwie sportowe ozdabiane błyszczącymi dodatkami, we wszystkich kolorach, a nawet na koturnach. Takie buty z pewnością nie zmęczą naszych stóp podczas codziennego chodzenia po mieście. Obuwie sportowe nie nadaje się tylko na siłownie. Można również wybrać się w nich na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi oraz na spacer. Oprócz obuwia, na ulicach możemy zobaczyć plecaki Adidas
adidas
Napisał: adidas
Na podstawie: adidas
bądź bardzo pojemne torby Adidas u osób, które nie idą właśnie na siłownie. Ta firma i inne znane, sportowe firmy tworzą torby i plecaki, które świetnie łączą wygląd sportowy z codziennym. Można je nosić w ciągu dnia, na zakupy, na spotkania ze znajomymi tudzież na siłownie. Produkty są niezwykle uniwersalne, dzięki temu zdobyły ogromną popularność, szczególnie pośród młodych ludzi.

Tego rodzaju produkty doskonale łączą komfort z funkcjonalnością. Sportowe ubrania poza tym, że są wygodne wyglądają świetnie w wielu stylizacjach. Warto więc dodawać do swojego stroju sportowe elementy, aby urozmaicić strój jak również czuć się bardzo wygodnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 10:46:35