Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Atrakcyjne gadżety do nowoczesnej kuchni

Sklep internetowy oferuje w konkurencyjnych cenach - akcesoria do kuchni. W szczególności polecamy - stemple do ciastek i etykiety na słoiki.

Nie ma to jak domowe wypieki, zawsze są dokładnie takie jakie lubisz, żeby nie było wątpliwości, iż te pyszności nie pochodzą ze sklepu, znacz je stemplem do ciastek. Polecamy stemple do ciastek z trzema różnymi wzorami. Stemple do ciastek zostały wykonane z drewna i wysokiej jakości silikonu. W łatwy sposób, umożliwiają odciskanie wzorów na ciastkach. Pieczęcie idealnie nadają się zarówno do ciasteczek kruchych , maślanych oraz pierników.

Za sprawą stempli ciasteczka będą wyjątkowe i zachwycą przyjaciół. Wystarczy wyciąć ciasto i odcisnąć na nim stempel ze wzorkiem. Stemple do ciastek posiadają poręczną rączkę, dzięki której idealnie leżą w dłoni, co upraszcza wykrawanie ciastek. Stemple do ciastek posiadają silikonową i zdejmowaną poduszkę, co ułatwia jej czyszczenie. Do opakowania dołączone są przepisy w językach: polskim i niemieckim. Produkt ma Solidną strukturę oraz jest precyzyjnie wykonany. Producent udziela na stemple do ciastek 3 lata gwarancji.

http://garneczki.pl/produkty/foremki-do-ciastek,316
Napisał: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com
Stemple można myć w zmywarce. Pieczenie ciasteczek sprawia dużą przyjemność i zabawę, zwłaszcza jeśli pieczemy je z myślą o rodzinie. Ciasteczka z sympatycznymi wzorkami bez wątpienia wywołają uśmiech obdarowanych.Słoiki z przetworami ozdobione elegancką etykietą i gustownie podpisane będą ozdobą kuchni albo sympatycznym prezentem dla znajomych. Kolorowe etykiety na słoiki odpowiednio oprawią przetwory. Na sympatycznych etykietach można opisać przetwory, ale można też napisać dedykację. Domowe konfitury i dżemy z dedykacją na etykiecie można z dumą dać najbliższym. Zestaw z http://garneczki.pl/tagi/etykiety-na-sloiki/ zawiera 30 etykiet w 3 wersjach kolorystycznych. Etykiety na słoiki posiadają różne rozmiary, co umożliwia dostosowanie ich do wielkości słoików z przetworami. Kwiatowy wzór na etykietkach nadaje słoikom wyjątkowo domowego charakteru.

Dodatkowo etykiety na słoiki zostały wykonane na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym - mają wodoodporny nadruk, dzięki czemu są niezniszczalne, a jednocześnie bardzo eleganckie. Etykietki są też wilgotno odporne, dobrze się trzymają szklanych powierzchni.Etykiety można dodatkowo opisać markerem permanentnym. Etykiety nie pozostawiają na słoiku trudnego do usunięcia kleju, czy też resztek papieru. Etykiety trzeba przyklejać na czyste i suche powierzchnie. Dzięki temu kompletowi etykiet na pojemniki z przetworami, w spiżarni zapanuje ład i porządek

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-11 09:51:21
Tagi: uśmiech, przepisy, wzory, przetwory, pierniki