Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Polecane akcesoria i nowinki techniczne dla niewymagającego posiadacza laptopa

Przeciętny posiadacz PC-ta nie ma dużych wymagań dotyczących sprzętu. Zwykle stanowi on dla niego podstawowe urządzenie służące do korzystania z Internetu, komunikacji czy rozrywki. Ogromną popularnością cieszą się ostatnimi czasy notebooki. Są bardzo wygodne, można je bezproblemowo zabrać ze sobą w podróż, więc na pewno usatysfakcjonują niemal każdą osobę.

komputery dla graczy
Napisał: david pacey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Firma Intel, specjalnie dla niewymagających konsumentów wyprodukowała grupę procesorów Intel Celeron. Ich charakterystyczną właściwością jest znacznie mniejsza, w porównaniu do procesorów Pentium, pamięć podręczna. Z tego powodu cena tychże układów jest stosunkowo niska. Są one wykorzystywane również do produkcji laptopów. Niektórych może nawet zaskoczyć fakt, że Intel Celeron B710, pod względem wydajności nie ustępuje procesorom Pentium. Różnica między nimi jest bardzo mała, ponieważ różnią się tylko częstotliwością taktowania. Jeżeli notebook jest używany jedynie do obsługi prostych aplikacji biurowych i przeglądarek, nie należy przepłacać.

Interesuje Cię istotna oferta (brilla.com.pl/) zakupu podobnego towaru? Zachęcamy więc do kliknięcia w podany link. W nim znajdziesz ich o wiele więcej.

Czeska marka AVAST Software stworzyła dla wielu zwykłych użytkowników dość tanie i dobre oprogramowanie antywirusowe Avast Internet Security. Chroni ono dobrze naszą maszynę przed niebezpiecznymi stronami internetowymi, jest bardzo dobry w zabezpieczaniu bankowości online (zobacz dodatkowe informacje). Wszystkie komputery wymagają właściwej ochrony, ale czasami oprogramowanie (witryna w tym temacie) antywirusowe potrafi w dużym stopniu spowolnić jego pracę. Avast Internet Security nie obciąża systemu, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę eksploatacji PC-ta.
Dobry, tani procesor lub oprogramowanie antywirusowe, to naturalnie podstawowe kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę przy zakupie komputera. Dużo satysfakcji dostarczy jednak zakup ciekawych gadżetów.

Stylowe naklejki na laptopa sprawią, że wygląd naszego notebooka stanie się niepowtarzalny. Słuchawki dla graczy są również przydatnymi akcesoriami np. w podróży, gdy chcemy oddać się ulubionej rozrywce nie drażniąc otaczających nas osób wydobywającymi się z naszego notebooka, odgłosami gry (oryginalne naklejki na laptopa). Są to bardzo funkcjonalne i przydatne drobiazgi, dlatego gdy zastanawiamy się nad upominkiem dla znajomego posiadającego laptopa, warto brać pod uwagę właśnie naklejki na laptopa lub słuchawki dla graczy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-14 09:00:25
Tagi: procesor, oprogramowanie, laptop, gracz, bezpieczeństwo