Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Na jakie sprawy mieć baczenie kupując zabawki dla dziecka?

Zabawa pochłania sporą część życia dziecka, zwłaszcza w początkowym etapie jego rozwoju. To źródło ogromnej radości, ale także znakomita okazja do nauki oraz opanowania nowych zdolności, potrzebnych w codziennym życiu. Wyjątkowo przydatne w tym zadaniu są zabawki edukacyjne. Na pierwszą zabawkę edukacyjną, nierzadko kolorową, interaktywną matę możemy się zdecydować nawet w pierwszym roku życia bobasa.


lego
Napisał: frankieleon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy nasza pociecha podrośnie, możemy zdecydować się na kolorowe klocki. Na naszą uwagę zasługują klocki Lego Duplo. Duplo, to seria dedykowana maluchom dopiero zaczynającym swoją wspaniałą przygodę z klockami Lego.

Sprawdź bez marudzenia ten wpis ze strony prezentującego zbliżone posty, gdyż on z pewnością też jest godny Twojej uwagi.

Wszystkie zestawy składają się z łatwych do utrzymania w małej rączce, kolorowych elementów, które umożliwiają w prosty sposób wymyślać swój własny świat Lego. Duplo skierowane jest dla dzieci pomiędzy pierwszym, a czwartym rokiem życia. Znajdziemy zestawy z podwodnym zamkiem Arielki, jak i stację paliw-

Zabawa klockami Duplo buduje wyobraźnię przestrzenną i potrafi okazać się wielce ciekawa, zwłaszcza gdy, budowla oczaruje dorosłych. Takie zabawki pomagają naszym maluchom w poznawaniu świata: sygnału alarmowego straży pożarnej, kolorów, w doskonaleniu zdolności manualnych i kreatywności. Prawdą jest niestety, że zabawki, których jedynym istotnym walorem jest to, iż są ładne za dzień lub znajdą się w pudełku z niechcianymi zabawkami.

Z jakiej przyczyny, tak dużo rodziców nie wykorzystuje wrodzonej ciekawości dzieci, po to by podarować im w odpowiednim momencie przygotowanie o otaczającym świecie? Dzieci już od najmłodszych lat obwieszczają nam swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Dobierając zabawki dla swoich maluszków miejmy na uwadze, że mimo wszystko podejmujemy decyzję o ich umiejętnościach w dalszym życiu- -> poznaj dodatkowe informacje.


kolekcja klocków Lego Star Wars
Napisał: Brian Neudorff
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dziecko , które spędza większość czasu przed telewizorem czy komputerem nie będzie miało chęci na uczestniczenie i zaprezentowanie się w dorosłym życiu. Zamiast aktywności fizycznej wybierze grę przed ekranem monitora. Dając dziecku zabawkę edukacyjną, troszczymy się o odpowiedni rozwój intelektualny malucha, budząc w nim jednocześnie ogromną ciekawość świata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 14:34:50
Tagi: dzieci, pociecha, maluszek, Skarb