Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Ciągła suplementacja kluczem do idealnej sylwetki

Każdy ma bzika na punkcie ćwiczeń siłowych, jakie mają na celu zachować organizm w znakomitym stanie a także przy okazji wydłużyć życie. Lecz jakie stosować suplementy, aby pomóc w szybszym i skuteczniejszym uzyskaniu docelowego kształtu ciała?


W sukurs przychodzi marka Universal Nutrition, która produkuje jedne z najlepszych na rynku suplementy.
Złota statuetka
Napisał: Ulrich Peters
Na podstawie: http://www.flickr.com


W ogromnej palecie produktów firma Universal proponuje wiele mocno zaawansowanych suplementów. Niektóre są rekomendowane początkującym, są to gotowe przez specjalistów mieszanki, jakie wystarczy zalać wodą lub mlekiem, należą do nich tak zwane gainery, to jest gotowe mieszanki protein, węglowodanów, komponentów wspomagających budowę masy mięśniowej oraz natlenienie mięśni. Dla bardziej obytych użytkowników siłowni produkowane są totalnie inne mieszanki, które nie będą miały na celu przyrostu masy mięśniowej, ale w zależności od upodobań człowieka, wzrost wytrzymałości mięśniowej albo jednostkowej siły konkretnych partii mięśni. Ważne jest aby już na początku drogi do smukłej sylwetki albo pięknie wyeksponowanych mięśni zacząć brać kreatynę – Universal Creatine, jaka jest kategorycznie jedną z najlepszych na rynku. Odżywki Universal do znalezienia na tej - stronie internetowej.

Zainteresował Cię nasz wpis? Zapraszamy Cię zatem jeszcze dalej (https://junga.pl/szkolenia/sternik-motorowodny) - do naszej nowej witryny. Tam oczekują na Ciebie inne wątki.

Kreatyna jest naturalnie syntezowana w naszej wątrobie, dlatego suplementacja kreatyną jest nieszkodliwa dla organizmu. Dzięki podaniu zwiększonej ilości owego związku zezwalamy mięśniom, a konkretnie mitochondriom na syntezę adenozynotrifosforanu, który jest w gruncie rzeczy energią dla naszego ciała. Dlatego suplementacja kreatyną – Universal Creatine jest polecana każdemu, kto uprawia sporty wytrzymałościowe. Ponadto rekomendujemy picie produktu Universal Shock Therapy, jaki to jest tzw. „przedtreningówką”, z tego powodu należy wypić go najpóźniej pół godziny przed wysiłkiem fizycznym. Przedtreningówki posiadają różne składy, ale sposób działania mniej więcej jednakowy, to jest przygotować ciało do zwiększonego wysiłku wytrzymałościowego lub siłowego.
Dodamy na koniec, że jeżeli rozglądacie się za dobrym strojem na trening Adidas wyemitował ostatnio we współpracy z profesjonalnymi kulturystami, szczególną serię odzieży treningowej. Trening Adidasa i creatine na masę znajdziesz na tym portalu - trening Adidas.


Silnie wierzymy w to, iż rekomendowane przez nas produkty są najwyższej jakości i dają wspaniałe rezultaty, jeżeli są brane systematycznie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-27 14:45:41
Tagi: system, ćwiczeń, produkt