Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Sprawdź na który rower winien postawić pasjonat

Wybór dobrego roweru to zadanie w żadnym razie niełatwe. Jeśli nie jesteś zdefiniowany co do jednego, konkretnego rodzaju to warto byłoby zastanowić się czy najlepszą propozycją nie byłaby wizyta w kompetentnym sklepie rowerowym oraz rozmowa z ekspertami w tym fachu.


na masę mięśniową
Napisał: Erik Nomm
Na podstawie: http://www.flickr.com


malunek - sport
Napisał: Shankill FC
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przed wyruszeniem do tego typu sklepu powinniśmy jedynie zdać sobie sprawę z tego, które to ma być typ roweru. Chodzi w tym miejscu o to czy chcesz podróżować głównie drogami, czy jednak przedkładasz tereny górskie (rekomendowana strona). Oczywistym jest, iż do jazdy po asfalcie służy szosówka, a w górskie krainy przetestuje się jedynie rower górski. Jeżeli odpowiemy sobie na to pytanie przed wyjściem z mieszkania to sprawa będzie nieco łatwiejsza. Ekspedient zapewne zada nam kilka kluczowych pytań, a później będzie się starał wyszukać perfekcyjny dla nas rower. Na początek prawdopodobnie poleci nam rowery Kross 2016, jakie fenomenalnie się sprzedają. Są one porządne i wytrzymałe, a ich cena nie przyprawia o zawrót głowy. Dlatego też wiele ludzi rozważa ten zakup. Następnym ciekawym rynsztunkiem jest rower Cube Nature, jaki jest uniwersalny. Warto zaznaczyć, że jest wyposażony w amortyzowany widelec, przez co lekko pokonuje się na nim wszystkie nierówności terenu. Fajną opcją jest także rower Cube Attention (cała oferta na: ), jaki zdobył już wiele pozytywnych ocen.
Dostępny jest w dwóch rozmiarach, więc bezproblemowo dobierzemy odpowiadającą nam ramę.


Już teraz postaw na zakup roweru i zacznij szaleństwo! Nie zapomnij o kasku i ochraniaczach, gdyż niejednokrotnie mogą Ci one uratować życie, a posiadasz je przecież tylko jedno!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-05 11:44:40
Tagi: góry, sprzęt, cena, interes