Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Decoupage a także techniki ozdabiania

Nie ma nic bardziej pięknego od własnoręcznie zdobionych akcesoriów, które wkomponują się w każde wnętrze, nadając mu jednocześnie wspaniałego charakteru.
Pudełko z prezentem
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niektóre produkty ozdabiające każdy pokój przykuwają wzrok i są w stanie zachwycić wszystkich. W zależności od lokalizacji, ozdoby te mogą występować w wielu postaciach – jedne z nich to pojemniki na herbatę, kubki, a nawet doniczki.


W chwili obecnej znane są szkatułki drewniane, kupowane w formie czystej, jak również i występujące pod wieloma postaciami, bądź także szkatułki już pomalowane odręcznie przez mistrzów tejże sztuki. Trzeba jednak dodać, że jeśli ktoś wyraża takową chęć – ma możliwość indywidualnie, z pomocą odpowiednich dodatków, przyozdobić szkatułkę, które następnie będzie zdobić któreś pomieszczenie, a nawet zostanie przekazana osobie bliskiej jako prezent. Drewniane szkatułki posiadają różnorodne formy, a także oferowane są w niskich cenach - zobacz szkatułkę drewnianą.

Na pewno zaciekawi Cię ta następna strona (www.lampomat.pl/) na ten temat, zatem nie zwlekaj - kliknij tu i przeczytaj więcej na prezentowany temat!

Równocześnie też są w stanie posłużyć przez wiele lat. Zwykle dzielnie służą paniom, które przechowują w nich własną biżuterię, ale wraz z upływem lat znajdują inne swe zastosowania. Drewniane szkatułki zwykle kupuje się we wspomnianej wcześniej formie czystej, by później można było je pomalować indywidualnie.


W kwestii stylu decoupage sklep z dodatkami do ręcznego ozdabiania produktów posiada zwykle nader rozległy asortyment, w którym zwolennicy tejże techniki odnaleźć mogą wszelkie niezbędne akcesoria.


Decoupage jest techniką zdobniczą, wywodzącą się z Francji. Przede wszystkim polega na doklejaniu na daną powierzchnię wszelkiego rodzaju wzorów, a nawet malowaniu m.in. produktów z drewna, szkła i ceramiki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 12:26:37
Tagi: prezent, lokal