Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Co oferują najlepsze kursy motorowodne oraz jakiego rodzaju uprawnienia można następnie dostać?

Jeżeli chcesz zacząć swoją historię z wodą w sposób profesjonalny, musisz zapisać się na właściwy kurs, który pozwoli ci na treningi na najlepszym sprzęcie i pod nadzorem najlepszych nauczycieli.


Krajowy patent sternika motorowodnego jest dokumentem międzypaństwowym.


Upoważnia on do pływania jachtami o napędzie mechanicznym (w tym skutery wodne) po akwenach śródlądowych oraz po morzu. Jeśli interesuje Cię kurs kurs pierwszej pomocy motorowodny Wrocław jest miastem, w którym na takim kursie będziesz pływać na najlepszym sprzęcie. Jest on ubezpieczony, posiada pełne wyposażenie ratunkowe oraz wyposażony jest w najświeższą elektronikę pokładową. Poza tym sprzęt posiada specjalistyczny układ dna, który zapobiegnie niebezpieczeństwu w czasie sterowania.


koń


Na takim kursie dostajesz maksymalną liczbę godzin zajęć praktycznych na wodzie i sterujesz największym jachtem szkoleniowym w naszym kraju. Poza tym uczysz się jedynej w naszym kraju teorii online z profesjonalnej platformy siedząc w swym fotelu. Uczestnicząc w tego typu szkoleniu zobaczysz, że to, co zdaje się skomplikowane jest niezwykle proste do zapisania w pamięci - zapewniają to innowacyjne techniki kształcenia. Podczas szkolenia jesteś kierowany od teorii aż do zwodowania swojego pierwszego jachtu. Po kursie nie będziesz obawiał się wziąć swych bliskich na samodzielny i doskonały rejs. Na instruktaż możesz zapisać się przez internet. Można wybrać instruktaż indywidualny albo grupowy oraz dobrać właściwy dla Ciebie termin przeszkolenia i testu.
Teorii nauczysz się w domu przez internet. Cena za tego typu instruktaż to ok. 500 zł. W tej sumie zawiera się nauka teorii, manewrowania, paliwo oraz poradnik.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:26:20
Tagi: żel, treningi, online