Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Co oferują najlepsze kursy motorowodne oraz jakiego rodzaju uprawnienia można następnie dostać?

Jeżeli chcesz zacząć swoją historię z wodą w sposób profesjonalny, musisz zapisać się na właściwy kurs, który pozwoli ci na treningi na najlepszym sprzęcie i pod nadzorem najlepszych nauczycieli.


Krajowy patent sternika motorowodnego jest dokumentem międzypaństwowym.
Upoważnia on do pływania jachtami o napędzie mechanicznym (w tym skutery wodne) po akwenach śródlądowych oraz po morzu. Jeśli interesuje Cię kurs motorowodny Wrocław jest miastem, w którym na takim kursie będziesz pływać na najlepszym sprzęcie.

Jeżeli interesuje Cię ten temat, to odsyłam do witryny, gdyż znajdziesz tam mnóstwo fascynujących Cię tematów, które są tam opisane.

Jest on ubezpieczony, posiada pełne wyposażenie ratunkowe oraz wyposażony jest w najświeższą elektronikę pokładową. Poza tym sprzęt posiada specjalistyczny układ dna, który zapobiegnie niebezpieczeństwu w czasie sterowania.


koń


Na takim kursie dostajesz maksymalną liczbę godzin zajęć praktycznych na wodzie i sterujesz największym jachtem szkoleniowym w naszym kraju. Poza tym uczysz się jedynej w naszym kraju teorii online z profesjonalnej platformy siedząc w swym fotelu. Uczestnicząc w tego typu szkoleniu zobaczysz, że to, co zdaje się skomplikowane jest niezwykle proste do zapisania w pamięci - zapewniają to innowacyjne techniki kształcenia. Podczas szkolenia jesteś kierowany od teorii aż do zwodowania swojego pierwszego jachtu. Po kursie nie będziesz obawiał się wziąć swych bliskich na samodzielny i doskonały rejs. Na instruktaż możesz zapisać się przez internet. Można wybrać instruktaż indywidualny albo grupowy oraz dobrać właściwy dla Ciebie termin przeszkolenia i testu.
Teorii nauczysz się w domu przez internet. Cena za tego typu instruktaż to ok. 500 zł. W tej sumie zawiera się nauka teorii, manewrowania, paliwo oraz poradnik.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:26:20
Tagi: żel, treningi, online