Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Moda w ostatnich latach niezwykle często się zmienia i chcemy za nią nadążyć, żeby modnie się prezentować

Moda jest kapryśna. Zmienia się zazwyczaj tak prędko, jak w kalejdoskopie. Nie każdego stać na to, żeby co sezon całkowicie wymieniać swoją garderobę.


Zazwyczaj sytuacja prezentuje się tak, że w swej szafie posiadamy kilka ciuchów, które stale są w modzie.
cellulit
Napisał: Kendra Goering
Na podstawie: http://www.flickr.com


legginsy czarne
Napisał: christopher cornelius
Na podstawie: http://www.flickr.com


Małą czarną, ponieważ jak twierdziła Coco Chanel, ona zawsze będzie modna oraz elegancka, więc powinna ją mieć każda kobieta. Każdy ma pewnie również kilka par jeansów, ponieważ one też są podstawą każdej szafy. Ostatnimi czasy jednak coraz modniejsze robią się ciuchy sportowe. Kiedyś były przeznaczone wyłącznie do siłowni albo na rolki, a dziś najzwyczajniej w świecie mamy możliwość założyć je do pracy albo na spotkanie z przyjaciółmi w kawiarence. Legginsy czarne wiodą pod tym względem prym. Mamy możliwość je dostrzec bardzo często. Dziewczyny, które je noszą, najczęściej posiadają szczupłą i wygimnastykowaną sylwetkę, a legginsy czarne podkreślają rewelacyjnie ich wdzięki. Można do tego dołu ubrać lekką bluzkę i będzie to najlepszy komplet na urlop. Świetne połączenie sportu i elegancji - najlepsza wersja miejskiego looku. Pamiętajmy, że ważne jest, żeby w tym stroju świetnie się czuć. Jeśli ogólnie uwielbiamy legginsy, ale jesteśmy nieśmiałe, to po prostu możemy ubrać dłuższy T-shirt, który będzie przykrywał nasze pośladki.
Wszystko jest kwestią pomysłu, ponieważ legginsy czarne pasują naprawdę do wszystkiego. Możemy je spakować na wczasy i rewelacyjnie się sprawdzą nad morzem lub w górach. Należy tylko je kupić i spróbować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:54:21
Tagi: czas, lek, części, sezon, sylwetkę