Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Co może pomóc nam ratować komuś życie?

Życie to bezcenny dar, o który trzeba dbać na wszelkie dostępne sposoby. Na szczęście aktualnie istnieją już pewne przyrządy, jakie mogą nam dopomóc w co poniektórych okolicznościach dotyczących życia.
Co więcej, są różne programy szkoleniowe, żebyśmy mogli się stosownie wcześniej przygotować do tego, jak używać tego typu urządzeń.


imprezy
Na podstawie: www.orlica.pl


Przykładowo defibrylator to przyrząd, przy pomocy jakiego można by wznowić akcję serca. Jest to aktualnie bardzo potencjalne, że w rezultacie ciągłego stresu wywołanego ciągłą gonitwą za podwyższeniem swojego poziomu życia, niespodziewanie ktokolwiek z naszego grona będzie potrzebował prędkiej interwencji lekarza albo ratownika medycznego. Na szczęście na rynku do nabycia są przeróżne elektrody szkoleniowe - nasz odsyłacz - do wspomnianych urządzeń. Przed ich kupieniem trzeba się jednak upewnić, do urządzenia jakiej firmy nabywamy tego typu elektrody. To istotne, ponieważ elektrody do defibrylatorów do ratowania dzieci nie będą się nadawać do sprzętów wytworzonych dla osób dorosłych. Tego typu elektrody treningowe pozwalają w kontrolowanych warunkach na przetrenowanie akcji ratunkowej.


Takie towary zazwyczaj sprzedawane są w pakietach posiadających kasetę i jedną albo kilka kompletów elektrod. Przeważnie nadają się one do ok. 20-krotnego użycia. Cena, którą należy zapłacić za tego typu produkt jest zależna od producenta danego urządzenia, jednak oscyluje w granicach ok. 200-500 zł brutto za jedną parę elektrod. Można je kupić w sklepach medycznych albo w internecie.
Elektrody treningowe pediatryczne są trochę mniej kosztowne od tych dla osób pełnoletnich. Takie sprzęty są bardzo przydatne zwłaszcza w początkowej fazie reanimacji, w czasie gdy nie wiemy jeszcze jaka była przyczyna ustania pracy serca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:18:02
Tagi: trening, koszt, stres, ćwiczenie, osoby