Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Jak się kondycyjnie przygotować do białego szaleństwa?

Fakt, że jazda na nartach możliwa jest jedynie w określonej porze roku, wywołuje, iż jest ona długo oczekiwana a także wytęskniona. Zarazem czyni to ją niezwykle niebezpieczną.


Ponieważ nie możesz ćwiczyć jazdy na nartach nim SPAdnie śnieg, musisz przyszykować na to wyzwanie swój organizm.


Stefan Hula
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wielu z nas jeździ na nartach jedynie od czasu do czasu, trudno zatem zachować kapitalną formę. Jeśli wybierasz się na narty Włochy, powinieneś pamiętać o należytym przygotowaniu. Nie pragniesz bowiem skończyć swojej przygody połamany i na wyciągu. Musisz przyuczyć się kilku rzeczy. W celu uniknięcia szkód jak też nieszczęścia, znajdź troszeczkę czasu i przygotuj własne ciało przed wyjazdem. Jeżeli nie masz jeszcze nawyku regularnego ćwiczenia, nie jest zbyt późno, ażeby je rozpocząć. Wiedząc, iż robisz to, aby wybrać się na narty, masz większą motywację do ćwiczeń. Jeśli już wykonujesz codzienne ćwiczenia, zastanów się czy nie ma konieczności dobrania twoich treningów, by były bardziej efektywne.


Mężczyzna
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu


oferta
Napisał: Barn Images
Na podstawie: http://www.flickr.com
Buduj swą wytrzymałość. Wyruszając na narty narty we Włoszech musisz być przygotowany na duży wysiłek cielesny. Większa część z nas zamyśla bowiem taki wyjazd na całe dwadzieścia cztery godziny, nawet jeżeli minęły lata bądź miesiące od poprzedniego zjazdu. Po południu będziesz już tak ogromnie zmęczony, iż nie będziesz mógł się skupić. Nie trudno wówczas o upadek a także urazy.


Kiedy śnią ci się wyjazdy na narty Austria, musisz poświęcić na ćwiczenie 3 – 5 dni w tygodniu, najlepsze przyszykowanie do nart to jogging, ćwiczenia na steperze, gimnastyka przy muzyce a także jazda na wrotkach. Kiedy zbliża się czas wyjazdu, można wydłużyć sobie czas treningu oraz zrobić jeden długi w każdym tygodniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:05:23
Tagi: SPA, jogging, gimnastyka, żel, trening