Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Jak wyselekcjonować obóz żeglarski. Informator

Na początek przemyśl - z kim pojechać na obóz żeglarski? Najbezpieczniej jest wybrać przetestowane miejsce. Jeżeli Twój kolega był na obozie żeglarskim i wrócił zadowolony, to będzie to doskonała rekomendacja.


Jeśli natomiast nikt nie może Ci polecić konkretnej firmy, najpierw dokonaj selekcji pośród organizatorów.


opony Pirelli
Napisał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com


Lewis Hamilton


Zdecydowanie wystrzegaj się propozycji tanich, oferowanych przez nieduże, nieznane albo nowo powstałe przedsiębiorstwa. Lepiej szukać propozycji promocyjnych w większej, sprawdzonej firmie.
Po wstępnej selekcji organizatorów należy zastanowić się, jakie są Twoje oczekiwania? Czy pragniesz wybrać się na obóz (link obozy młodzieżowe nad morzem) rekreacyjny, by wypocząć, przy okazji zgłębiając tajniki żeglarstwa? A być może przy okazji pragniesz odbyć kurs sternika motorowodnego a także zdobyć patent? Pamiętaj aby wystrzegać się obozów zwanych "dwa w jednym". Gdy ktoś oferuje Ci akcję "szkoleniowo-turystyczną", wówczas powinna ona łączyć w sobie atuty oraz wady zarówno turystycznego pływania, jak również szkolenia. W rzeczywistości jednak uczestnicy takowych obozów żeglarskich będą mieć zupełnie sprzeczne oczekiwania: część uczestników pragnie jak najdłużej pływać, ażeby ćwiczyć do egzaminu, natomiast pewna część preferowałaby przykładowo zwiedzać. Wywołuje to niepotrzebne konflikty a w rezultacie nikt nie jest do końca usatysfakcjonowany. Jeśli nie pragniesz jeszcze zdobywać patentu, wybierz imprezę turystyczną. Najlepszy będzie wtenczas rejs.


Podczas takiego rejsu poznasz żeglarstwo w praktyce: płynięcie po rozlicznych akwenach, noclegi w przystaniach a także na bindugach, być może przepłyniesz przez śluzę bądź kanał. A na pewno wypoczniesz oraz zwiedzisz najbardziej ciekawe miejsca na pięknych Mazurach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:51:09
Tagi: firmy, czas, miejsca, miejsce, interes