Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Jak wyselekcjonować obóz żeglarski. Informator

Na początek przemyśl - z kim pojechać na obóz żeglarski? Najbezpieczniej jest wybrać przetestowane miejsce. Jeżeli Twój kolega był na obozie żeglarskim i wrócił zadowolony, to będzie to doskonała rekomendacja.


Jeśli natomiast nikt nie może Ci polecić konkretnej firmy, najpierw dokonaj selekcji pośród organizatorów.


opony Pirelli
Napisał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com


Lewis Hamilton
Zdecydowanie wystrzegaj się propozycji tanich, oferowanych przez nieduże, nieznane albo nowo powstałe przedsiębiorstwa. Lepiej szukać propozycji promocyjnych w większej, sprawdzonej firmie.


Po wstępnej selekcji organizatorów należy zastanowić się, jakie są Twoje oczekiwania? Czy pragniesz wybrać się na obóz rekreacyjny, by wypocząć, przy okazji zgłębiając tajniki żeglarstwa? A być może przy okazji pragniesz odbyć kurs sternika motorowodnego a także zdobyć patent? Pamiętaj aby wystrzegać się obozów zwanych "dwa w jednym". Gdy ktoś oferuje Ci akcję "szkoleniowo-turystyczną", wówczas powinna ona łączyć w sobie atuty oraz wady zarówno turystycznego pływania, jak również szkolenia. W rzeczywistości jednak uczestnicy takowych obozów żeglarskich będą mieć zupełnie sprzeczne oczekiwania: część uczestników pragnie jak najdłużej pływać, ażeby ćwiczyć do egzaminu, natomiast pewna część preferowałaby przykładowo zwiedzać. Wywołuje to niepotrzebne konflikty a w rezultacie nikt nie jest do końca usatysfakcjonowany. Jeśli nie pragniesz jeszcze zdobywać patentu, wybierz imprezę turystyczną. Najlepszy będzie wtenczas rejs.


Podczas takiego rejsu poznasz żeglarstwo (Szkolenia żeglarskie) w praktyce: płynięcie po rozlicznych akwenach, noclegi w przystaniach a także na bindugach, być może przepłyniesz przez śluzę bądź kanał. A na pewno wypoczniesz oraz zwiedzisz najbardziej ciekawe miejsca na pięknych Mazurach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:51:09
Tagi: firmy, czas, miejsca, miejsce, interes