Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Co zrobić, aby w każdym wypadku dobrze wyglądać w każdych legginsach?

Niemal każda kobieta ma, lub w przeszłości posiadała we własnej szafie ubranie, które nosi się bądź to wyłącznie w mieszkaniu, albo także na dworze - zależnie od figury czy też po prostu gustu.


zbliżenie - wyjazd
Napisał: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ubranie, o którym mowa to legginsy, czyli poniekąd grubsze rajstopy z obciętymi stopami.


Niestety takie niby to rajtuazy, niby to spodnie nie są rozwiązaniem na każdy sezon, ani na każdą kobietę. Oczywiście nie można ich nosić na dowolną okazję. Jednak w codziennych stylizacjach doskonale nadają się do np. dłuższej koszuli lub tuniki. Znakomicie wyglądają na kobietach, które dzięki codziennej aktywności fizycznej nie narzekają na niepotrzebne kilogramy. Jeśli chcesz zacząć wkładać legginsy czarne stylizacje będą pasować na dużo okazji. Nie na każdego typu oczywiście, lecz jeśli wyszukasz np. przez internet jakiegoś rodzaju inspiracji, to na pewno po chwili będziesz zadowolona z końcowego rezultatu.


motocykl


Krzysztof Hołowczyc
Napisał: PokerStars.com


Co interesujące, legginsy istnieją już od bardzo długiego czasu oraz są stosowane także do wykonywania ćwiczeń, np. fitness. Miej na uwadze jednak, że szczególnie cienkie legginsy, nawet jeżeli są czarne, powinny być traktowane jako rajstopy oraz zakładane pod np. spódnicę. Legginsy mogłyby być wykonane z różnych materiałów, chociażby lateksu lub skóry, jednak niemalże zawsze będą trochę błyszczące. Powoduje to, że dwa razy mocniej podkreślone są wszystkie defekty osoby, która je nosi.


Wszystkie fałdki będą widoczne na pierwszy rzut oka, z tego też powodu czasem przed ich założeniem należałoby zadbać o swą figurę. A kiedy już to zrobimy, na pewno to Ty pierwsza poczujesz wielką satysfakcję z posiadania np. czarnych legginsów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-29 12:27:27
Tagi: trening, ćwiczeń, sportu, sezon