Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Dla jakich osób jest przeznaczona mała trampolina i jakie ćwiczenia można na niej wykonywać?

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, na pewno chciałabyś uprawiać jakiś sport. Nie zawsze masz czas, aby wyjść na siłownię lub zwyczajnie pobiegać. Dziś w marketach można kupić przeróżne domowe przyrządy, jakie dają możliwość ćwiczeń w dowolnej chwili.


Hotel Jarzębina w Dusznikach-Zdroju
Napisał: ZnaneNieznane.pl
Na podstawie: ZnaneNieznane.pl
Do tego typu sprzętów może zaliczać się mała trampolina, która da domownikom ogromną ilość zabawy, lecz także mogłabyś wykorzystać ją do ćwiczeń. Doskonale spisze się jako sprzęt do treningów dla osób, które nie lubią ćwiczeń w grupie albo dla osób, które nie posiadają czasu na codzienne ćwiczenia na siłowni.

Nie ma co czekać, takie niesamowite okazje należy szybko wykorzystać, więc nie wahaj się i zwyczajnie sprawdź kompletną ofertę (https://akademiaruchu.com.pl/zajecia-jogi/kundalini-yoga-2/).

Posiadając tego typu trampolinę w mieszkaniu, nie musisz dostosowywać swego czasu do uzgodnionych godzin. Trzeba zdecydować czy ćwiczenia na trampolinie mają dopomóc zrzucić zbędny tłuszcz, czy wzmocnić mięśnie. Ćwiczenia na trampolinie oparte są na trzymaniu równowagi statycznej i dynamicznej przez użycie miękkiego materiału. Jeżeli regularnie ćwiczy się na trampolinie, redukuje się ryzyko kontuzji.


Rodzinne zabawy na zdrowie!
Napisał: istockphoto.com
Na podstawie: istockphoto.com


Mała trampolina jest idealnym sprzętem do specjalistycznej rehabilitacji u osób po zabiegach rekonstrukcyjnych, urazach dłoni czy stawu skokowego. Tego typu trampolinę można by wykorzystywać na jakimkolwiek etapie przywracania do sprawności. Na tym urządzeniu bez trudu można by stopniować ciężkość ćwiczeń. Trampolinę należy wybrać tylko znakomitej klasy. Najlepiej krajową, a nie chińską, jaka posiada niebezpieczne sprężyny i jest wyprodukowana z surowców o małej jakości. W czasie intensywnego korzystania z trampoliny surowce, z jakich jest ona wyprodukowana muszą być najlepszej klasy. Trampolina do domu może mieć specjalną sterownicę z rączkami, która gwarantuje odpowiednią asekurację w czasie ćwiczeń.


Mata skoczni wykonana jest z odpornego materiału, który zapewni najwyższą trwałość. Trampolinę można ustawić na drewnianej podłodze i nie bać się, że porysujemy ją. Ma ona gumowe nasadki, które gwarantują przyczepność oraz ochraniają podłogę przed zarysowaniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 15:25:06
Tagi: SPA, sprzęt, zabawy, mięśnie