Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Poszukujesz podarunku dla dziecka? Z pewnością ucieszy się z książek Andrzeja Sapkowskiego

Święta, urodziny oraz inne okazje to idealny moment, aby dać coś swojemu dziecku. Jak najbardziej nie można go rozpieszczać, lecz raz na pewien czas można zrobić mu jakąś niespodziankę, zwłaszcza gdy będzie to właściwa rzecz. Takim sprawdzonym oraz wartościowym upominkiem zawsze są książki, do których można powracać raz na pewien czas, gdy są to dobre i cenione pozycje. Aktualnie niezwykle popularne wśród młodzieży są książki Sapkowskiego, na przykład Sezon burz. Sapkowski to uznany autor powieści oraz opowiadań fantastycznych, jaki ma w swoim dorobku autorskim wiele rewelacyjnych pozycji.

książka do słuchania
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jego książki uznane są nade wszystko przez pasjonatów fantastyki. Jeżeli twoje dziecko się do nich zalicza, na pewno zobaczysz uśmiech na jego twarzy, gdy otworzy prezent. Książki Sapkowskiego są idealnie napisane, fabuła wciąga, a czytelnik chciałby poznawać następne losy bohaterów, z którymi miał czas się zaprzyjaźnić. Jego dzieła są przetłumaczone na kilkanaście języków, co dowodzi ich popularności nie tylko w kraju, ale również na całym świecie - fonopolis.pl. Większość tytułów można również zakupić w formie audiobooku, jeśli twoje dziecko lubi w ten sposób spędzać czas zanim zaśnie bądź w trakcie jazdy. Można zdecydować się na np. pozycję Boży bojownicy. Audiobook ten jest drugą częścią trylogii. Głos do niego użyczyło ok. 190 aktorów, którzy przez pięć miesięcy pracowali nad końcową postacią książki w wersji dźwiękowej. Jest to niesamowity spektakl poruszający wyobraźnię wszystkich słuchaczy.

Ten proponowany wpis (https://akademiaruchu.com.pl/) zawiera fascynujące dane na opisywany temat, zatem, jeśli ta problematyka Cię ciekawi, to zobacz to koniecznie.

Kompletny czas jego trwania to 24 godziny, toteż warto jest rozłożyć sobie słuchanie na części, aby dłużej móc cieszyć się historiami ulubionych bohaterów. Audiobooki można wyszukać w wielu sklepach internetowych, które dostarczają zamówienie prosto do naszego domu, a my nie musimy chodzić po sklepie, oszczędzając dzięki temu sporo czasu.

audiobook na iphonie
Napisał: athriftymrs.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli zatem poszukujesz właściwego podarunku dla twojego dziecka, książki to zawsze znakomity wybór. Być może twoja pociecha zechce zrobić całą biblioteczkę, w jakie znajdą się wszystkie pozycje przedstawionego autora. Ty także możesz przeczytać tę znaną trylogię, gdyż przeznaczona jest nie tylko dla nastolatków, lecz i dla dorosłych, którzy lubią fantastykę oraz potrafią się w niej znaleźć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-03 00:57:26
Tagi: książki, Audiobooki, czytelnik