Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Jakiego rodzaju wybór noclegu to fajny wybór na majowy weekend?

Polskie prawo ustawodawcze zapewnia, że pierwszy i trzeci maja każdego roku to dni wolne od pracy. Pierwszego maja to dzień Święta Pracy, w naszym kraju uznanym jako święto państwowe od ponad sześćdziesięciu lat. W tym roku na ten dzień przypada jednocześnie dziesiąta rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z kolei trzeci maja to święto państwowe obchodzone w rocznicę ustanowienia Konstytucji Trzeciego Maja ówczesnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów. W drugi dzień tego miesiąca przypada święto zwane Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, lecz nie jest on dniem wolnym od obowiązków zawodowych .
wakacje w Polsce
Napisał: Brandon Atkinson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto jednak wspomnieć, że każdy, kto z początkiem roku wnikliwie obejrzał kalendarz i sprytnie rozbił swój urlop, wystarczyło wziąć jeden dzień urlopu przypadający dokładnie na drugiego maja aby mieć aż cztery dni wolnego od pracy. Taka sytuacja ma miejsce gdyż w tym roku pierwszy dzień tego miesiąca przypada dokładnie na czwartek.

Prognoza pogody na zbliżający się weekend majowy jest obiecująca. Wysokie, niemal letnie temperatury zachęcają do opuszczenia domu i wybrania się na wycieczkę, nawet kilkudniową. Hotele, pensjonaty a także domki letniskowe i pola namiotowe od dłuższego czasu szykują bogate oferty noclegowe na długi weekend (znacznie więcej szczegółów: kliknij w ten link. Jeśli warunki pogodowe mają być naprawdę dobre, warto to wykorzystać. Jeżeli twoja ukochana od jakiegoś czasu daje do zrozumienia, że „z przyjemnością by się wybrała na nastrojową wycieczkę tylko w dwójkę, okazja jest ku temu wręcz idealna. Taki wypad do zadbanego pensjonatu czy luksusowego hotelu z nastrojową, ekscytującą kolacją przy świecach i butelce czerwonego wina wynagrodzi twej partnerce długi czas oczekiwań.domek letniskowy
Napisał: Sarah & Austin Houghton-Bird
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli twój portfel w danej chwili nie posiada odpowiedniej ilości gotówki a na koncie ukazuje się kwota bardziej trzy niż czterocyfrowa, domek letniskowy bądź namiot mogą stać się równie romantyczne co wspomniany hotel.

Jeżeli omawiany temat Cię zainteresował, sprawdź szybko ten świetny link (https://horyzont.net.pl/wycieczki-szkolne/wycieczki-po-polsce/) - znajdziesz tam dużo przydatnych informacji.

Każda rzecz bowiem zależy od podejścia i własnej kreatywności. Dmuchany materac lub wygodne karimaty zapewnią komfort spania na podłodze, a wspólny, podwójny śpiwór i szklaneczka czegoś mocniejszego bądź herbatka z pewną ilością alkoholu sprawią, że po pewnej chwili nawet grubsze ciuchy nie będą potrzebne żadnemu z was.

Pamiętaj jednak, że nim podejmiesz decyzję dotyczącą miejsca, gdzie planujesz zabrać ukochaną, spróbuj niepostrzeżenie dowiedzieć się czego ona najbardziej pragnie. Pomoże to na uniknięcie popełnienia zbędnej serii głupich błędów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-25 11:14:21
Tagi: hotele, pola namiotowe