Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Parę sugestii, jakie filmy warto obejrzeć w wolnych chwilach

Często wieczorem mamy ochotę zobaczyć jakiś naprawdę ciekawy film lub serial. Przed kilkunastu laty realizacja tego planu wymagała wyprawy do wypożyczalni kaset wideo. Tam człowiek stawał przed półkami wypełnionymi horrorami, thrillerami, komediami i romansami, a po przeczytaniu kilku krótkich opisów z okładek filmów wybierał ten, który wydawał mu się najbardziej interesujący. Naturalnie asortyment pozycji w wypożyczalni był dość skromny, co stanowiło spory problem dla prawdziwych kinomanów już całkiem inaczej. Zamiast robić sobie obowiązkowy spacer do wypożyczalni musimy tylko włączyć jeden z tak zwanych serwisów Video on Demand. Zatem jedynym problemem, który trzeba rozwiązać przed seansem jest znalezienie filmu, który zadowoli wszystkich obecnych widzów. Poniżej znajduje się kilka podpowiedzi, co warto obejrzeć w wolnej chwili.
Dla sympatyków seriali - Pamiętniki Wampirów


pamiętniki wampirów sezon 1
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Scenariusz tego popularnego amerykańskiego serialu


powstał w oparciu o powieść autorstwa L.

Jeżeli czytasz przedstawiany tekst to znaczy, że wątek Cię niezwykle zafascynował - wejdź na odnośnik do strony pizza bielsko biała, a odnajdziesz równie wartościowe informacje.

J. Smith pod tym samym tytułem. Opowiada on dzieje ukrywającego swoje prawdziwe ja wampira. Niniejszy zarys fabuły może się wydawać niezbyt ciekawy, ale dla każdego, kto choć na chwilę włączy Pamiętniki Wampirów sezon 1 na pewno nie będzie ostatnim - w najnowszym artykule.


Dla miłośników filmów pełnometrażowych


Wszystkim entuzjastkom komedii romantycznych bez wątpienia do gustu przypadnie amerykańsko-kanadyjska produkcja pod tytułem Facet pełen uroku.

Kiedy klikniesz na pełen opis (https://www.clarias.pl/stuzzy-c-785_814_863_1162.html), ujrzysz, że ma podobne informacje na opisywany temat - te dane wciągną Cię totalnie.

Choć film wszedł na polskie ekrany niemal dekadę temu, nie stracił nic ze swojego ówczesnego czaru. Pomysłowy scenariusz i gwiazdorska obsada gwarantują, że dwie godziny spędzone przed telewizorem na pewno nie będą stratą czasu. Jest to naprawdę świetna propozycja na przyjemny sobotni wieczór. Fanów mniej romantycznych komedii zachwycą dwa filmy zaliczające się do klasyki tego gatunku: Kac Vegas w Bangkoku (więcej bonusów) oraz trochę zapomniany, ale wciąż tak samo zabawny polski film pod tytułem Kilerów Dwóch. Obie propozycje stanowią naprawdę udane sequele filmów, które biły rekordy popularności i zdobyły serca tysięcy kinomanów. Jeśli chcemy serdecznie pośmiać się przez dwie godziny przygody czterech przyjaciół w Tajlandii lub Jurka Kilera są tym dobrym wyborem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-09 19:46:37
Tagi: wyprawy, gra, sezon, sukces