Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Jakie przedmioty należy wziąć na każdy mecz ulubionej reprezentacji?

Dla każdego prawdziwego kibica polskiej reprezentacji wymagane są różnego rodzaju atrybuty. Przykładowo jest to naturalnie biało-czerwony szalik albo koszulka w takich barwach.


Jednak podczas mistrzostw rywalizuje tak wiele różnorodnych drużyn, za które chcemy trzymać kciuki, że podstawą są barwy narodowe danej reprezentacji.


tenis
Napisał: TijsB
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to istotne zwłaszcza wtedy, jeśli mecz jest obserwowany w specjalnej strefie kibica, w której chcielibyśmy się wyróżnić od kibiców przeciwnej drużyny. Dowolna tego typu grupa ludzi ma swój bardzo swoisty gadżet albo kolorystykę. Dla przykładu Holendrzy najczęściej ubierają się na pomarańczowo, natomiast znakiem Francuzów jest kogut. Jeśli chodzi o Polskę, to oznaczają ją barwy narodowe oraz naturalnie orzeł. Różni producenci ścigają się przez cały czas w coraz to innych pomysłach, jak najlepiej odziać można kibica.

Interesujący post? Jeżeli tak sądzisz, wcześniejsza strona również stanowi godne uwagi źródło informacji, które nawiązuje do omawianej kwestii.

Najważniejsza jest oczywiście koszulka reprezentacji. Im w większym stopniu aktualny wzór, tym oczywiście lepiej.


odzież piłkarska
Napisał: Pete Nowakowski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Koszulka, która została podpisana przez zawodników podczas dla przykładu treningu jest niczym relikwią. Przed oraz podczas mistrzostw można by spotkać zawodników chociażby podczas treningu. Na rynku można by nabyć zarówno koszuli meczowe, jak i również ubrania z różnymi zabawnymi nadrukami. Pewną nowością są aktualnie ubrania dwustronne, które z jednej strony mają nadruk powiązany ze zwycięstwem, natomiast z drugiej - w razie porażki. Następnym obowiązkowym atrybutem ubrania kibica jest flaga oraz szalik. Są one niezbędne, żeby móc wybrać się do strefy kibica.


Prezentowanie się w grupie kibiców mających niewłaściwe barwy oraz zwykły szalik nie jest dobrze odbierane. Właściwe ubranie to jedno, jednak wybierając się na mecz, należy posiadać również odmienne atrybuty, np. tzw. "łapki".

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-14 12:58:46
Tagi: gadżet, wypadek, buty, prezent