Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Bez czego lepiej nie udawać się do strefy kibica?

Na Mistrzostwach Świata każda drużyna posiada własny charakterystyczny gadżet lub barwę. Niezbędnik Kibica reprezentacji naszego kraju jest naturalnie biało-czerwony.


Koszulka reprezentacji jest naturalnym obowiązkiem. Im model jest bardziej aktualny, tym korzystniej.


mecz
Napisał: DER-MED


Jogging
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu


Koszulka podpisana przez graczy podczas na przykład treningu jest bardzo cenna. Przed mistrzostwami oraz w okresie trwania mistrzostw w większości sklepów można kupić zarówno koszulki meczowe i przeróżne ubrania z zabawnymi napisami. Nowością są t-shirty dwustronne, które posiadają z jednej strony napis na okazję zwycięstwa, a z drugiej strony na przykład nadruk na wypadek porażki. Koniecznym elementem, z którym oglądamy mecz jest szalik oraz flaga. Jest to minimum, z którym należy pójść do strefy kibica, gdyż w grupie kibiców pokazywanie się w nieodpowiednich barwach lub w zwykłym ubraniu jest niedopuszczalne. Ubranie kibica to jedna sprawa, lecz każdy kibic musi mieć także inne atrybuty. Można by w marketach kupić czapkę w barwach ulubionej drużyny albo rehabilitacja Wrocław łapki, które zakładane są na dłonie.
ekwipunek
Napisał: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dla pań oprócz ubrania jest proponowany również odpowiedni makijaż w barwach ukochanej drużyny. Należałoby, żeby taki makijaż był odporny na działanie wody zwłaszcza w takiej sytuacji, jeżeli wybieramy się do strefy kibica, która jest na świeżym powietrzu, a zapowiadany jest deszcz. Dobre cienie i szminka czy farbki do ciała umożliwiają utworzenie wizerunku, który jest niezapomniany, i który dopełnić może specjalnie na tę okazję przygotowany manicure. Dziś w internecie można by kupić wszystkie akcesoria kibica. Mogą to być na przykład koszulki Polski z napisami. Mogłyby być również bluzy chłopięce oraz damskie Polska.


Można by także nabyć dziecięce body Polska, a także śpiochy, skarpetki oraz dresiki. Można by również kupić flagi Polski, które mają wymiary małe, średniej wielkości albo olbrzymie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-18 08:20:00
Tagi: żel, sklep, Kibic