Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Jakiekolwiek złamanie albo zwichnięcie jest niezwykle trudnym doświadczeniem, ale należy się skupić głównie na rekonwalescencji

Nikt nie ma ochoty dumać o tym, że mogłoby mu się stać coś złego. Jednakże trzeba wiedzieć, co robić w takim przypadku.


Jeśli przytrafi nam się jakaś kontuzja, to kluczowa jest prędka reakcja.


opona w samochodzie sportowym
Napisał: CONCAVO WHEELS
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nike CTR 360
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com


I nie jest ważne czy uprawiamy sport i przytrafiło się to nam na treningu, czy po prostu nieszczęśliwie upadliśmy w domu. Istotne jest, aby tak szybko, jak tylko się da jechać na zdjęcie rentgenowskie. I pewnie nie wszyscy o tym wiedzą, ale trzeba unikać gipsu jak diabeł święconej wody. Jeśli na pogotowiu zaoferują nam tylko takie rozwiązanie, to powinniśmy brać nogi za pas. Dlaczego? Gips w krajach wysokorozwiniętych już lata temu przestał być zalecany, ponieważ przez niego zanikają mięśnie. Ich odbudowa jest po jakimś czasie bardzo trudna, a czasami nawet niewykonalna. Dziś stosuje się ortezy. I rzecz jasna trzeba zapisać się na rehabilitację. Szczerze mówiąc, nie ma co liczyć na NFZ. Kolejki są zbyt długie, a obsługa niezbyt miła. Poza tym pracuje się tam na przestarzałym sprzęcie i nie wdraża nowoczesnych metod leczenia. A nam zależy na szybkim oraz pełnym wyleczeniu. Dlatego musimy wybrać się do prywatnej kliniki, gdzie zostaniemy potraktowani z właściwym szacunkiem, a nasza kontuzja sklep ortopedyczny ciechanów będzie omówiona przez doktora i rehabilitanta.


Wspólnie wyznaczą oni kierunek leczenia. Będziemy w stanie ją zacząć pewnie już następnego dnia. Pamiętajmy zatem, że niekiedy lepiej zapłacić, ale mieć gwarancję pełnego wyzdrowienia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-25 08:06:21
Tagi: oczy, lek, rozwiązanie, kontuzja