Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Do jakiej góry wkładać legginsy, a czego unikać w połączeniu z nimi?

Dla niektórych kobiet legginsy są obowiązkową częścią garderoby oraz zajmują miejsce szczególne w szafie. Aby dobrze wyglądać w legginsach, należy wiedzieć jak je nosić. Dzisiaj jest szeroki wybór kolorów oraz wzorów legginsów, jednak należy mieć w pamięci, że nie do dowolnej kobiety one pasują oraz nie zakłada się ich na jakąkolwiek okazję.


Najlepszym sposobem na wykorzystanie legginsów jest noszenie ich do tuniki.


Istotne jest, aby tunika była odpowiednio długa, żeby zakryła pośladki i biodra. Mieć w pamięci trzeba, że legginsy nie są zamiennikiem spodni. Zgrabne i wysokie panie muszą uważać, aby tunika noszona do legginsów nie byłą za długa. Powinna sięgać do połowy ud. Nosząc legginsy czarne będą doskonałym wyborem do tuniki w kolorze białym. Dobrze będą wyglądać z butami płaskimi. Świetną opcją mogą być też buty wysokie, które wydłużą ponadto nogi. Najwłaściwiej tego typu buty prezentują się z legginsami do połowy łydki. Jeśli ubierasz legginsy, powinnaś unikać obcisłych bluzek. Legginsy są obcisłe, więc góra powinna być luźna. Można by zakładać je do sukienki, jakiej długość dosięga przed kolano lub do kolana. Wtedy jednak wymagany jest pasek do sukienki.


legginsy czarne
Napisał: BGN
Młode dziewczyny lubią łączyć z legginsami spódniczki mini. Do tego pasować będzie top do bioder oraz płaskie obuwie. Taki ubiór jest najlepszy na weekend. Dobierając kolor legginsów, trzeba najpierw wybrać górną część ubrania. Mieć w pamięci należy, że legginsy stanowią dodatek do stroju oraz nie powinny one przyćmić góry. Jeżeli posiadasz barwną tunikę, wybierz legginsy czarne lub popielate. Ubierając je unikać musimy krótkich topów i podkoszulek. Miej na uwadze też, aby nie wkładać ich w roli spodni, gdyż spodniami nie są. Legginsy mogą być wyprodukowane z bawełny albo ze skóry.


Dla przykładu do czarnych skórzanych legginsów możesz założyć wełniany sweter w śliwkowym odcieniu. Pod sweter możesz założyć miętową koszulkę oraz wziąć do tego np. torebkę w takim samym odcieniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-31 09:24:04
Tagi: kobiety, ubrania, konie