Bądź mistrzem świata

Pomożemy Ci

Czym jest deskorolka typu longboard i w jaki sposób z niego korzystać?

Okres wakacyjny to moment wzmożonych aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. W ostatnim czasie szczególną popularnością mogą poszczycić się bieganie, które uprawia naprawdę spora liczba naszych rodaków - ale także i jazda na rowerze.


Zwłaszcza tej ostatniej wymienionej aktywności sprzyja rozwijająca się w Polsce odpowiednia infrastruktura rowerowa.
praca
Napisał: UC Physiotherapy
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bardzo dużą popularnością, przede wszystkim wśród młodych osób cieszy się również jazda na tzw. longboardzie. To bardzo ciekawa wariacja na temat standardowej deskorolki, jednakże znacznie odbiega od niej, jeśli chodzi o technikę poruszania się na niej. Możemy wyróżnić parę technik jazdy na tej deskorolce - zaczynając od downhillu, czyli swobodnym zjeździe ze wzniesienia aż po tzw. freeride, w jakim kładzie się wagęna wykonywanie skomplikowanych ewolucji.

Zostawiam tu mój odnośnik (http://www.kasprowy.pl/hotel/atrakcje) do następnej strony. Mam nadzieję, że zapragniesz przejrzeć inne wpisy, jeżeli zainteresowały Cię te zamieszczone na tej witrynie.

Zanim jednak zdecydujemy się na kupno własnego sprzętu, warto jest spróbować swoich sił a więc zasmakować w jeździe na tym gadżecie. Deskorolka longboard daje absolutnie wyjątkową frajdę z jazdy, ze względu na komfort użytkowania jak i prędkości, które możemy na niej osiągać (o deskorolkach longboard).


rolki regulowane
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Latem na drogach dla rowerów możemy również napotkać rolkarzy, którzy zaopatrzeni w kaski oraz ochraniacze mkną pomiędzy rowerzystami. Rolki to ciekawy sposób na szczyptę aktywności fizycznej pod gołym niebem.


Gdy dobieramy właściwy sprzęt na przykład dla swoich dzieci, dobrze jest zdecydować się na rolki regulowane, które dają nam swobodę regulacji rozmiaru sprzętu do rosnącej nogi naszej pociechy. W ten sposób nie będziemy zmuszeni kupować co roku nowego modelu, gdyż dzięki regulacji rozmiaru będą mogły posłużyć przez kilka sezonów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-03-08 10:22:15
Tagi: sezon, bieganie, kraj